خانه / رتبه قبولی / آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی :آخرین رتبه قبولی پرستاری و حداقل درصد برای داوطلبان کنکور سراسری تجربی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. افرادی که موفق به قبولی در رشته پزشکی نشدند و رویای ورود به بیمارستان و درمان بیماران را از دست دادند، با قبولی در رشته پرستاری این رویا به حقیقت پیوست.

قبولی در رشته پرستاری با رتبه ۱۹۰ هزار برای شرکت کنندگان در کنکور سراسری بسیار خوشحال کننده است، داوطلبان حتما باید تراز زیر گروه خود را با تراز نفر آخر در همان گروه مطابقت دهند تا بتوانند رشته خود را به صورت قطعی انتخاب کنند.

برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی با مشاوره تحصیلی مالیم تماس حاصل فرمایید.

رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی مانند دانشگاه تهران در مناطق ۱ و ۲ و ۳ با هم متفاوت است، حدود ۴۹۰۰ در منطقه ۱، حدود ۷۷۰۰ در منطقه ۲ و حدود ۵۵۰۰ در منطقه ۳ بوده است. دانشگاه تهران از این تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری تنها ۵۰ نفر را پذیرش کرد، که ۲۵ نفر آن ها خانم و ۲۵ نفر آن ها آقا بودند.

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی

رشته ی پرستاری در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه علوم پزشکی ارائه می شود و متقاضیان می توانند تحصیلات خود را در این مقاطع ادامه دهند. لازم است بدانید رشته پرستاری در مقطع کارشناسی به صورت عمومی ارائه میشود و گرایش دیگری ندارد اما در کارشناسی ارشد دارای گرایش های متنوعی می شود.

دانشگاه آزاد برای هر سهمیه یک ظرفیت مشخصی برای پذیرش دانشجویان خود در نظر می گیرد. بعد از تمام شدن کنکور و اعلام نتایج رتبه ها، هر داوطلب یک کارنامه دارد که تراز هر داوطلب برای هر زیر گروه آزمایشی مشخص می شود و رتبه ی داوطلب هم در کارنامه نوشته می شود.

رشته پرستاری یک رشته ی علمی است و پرستار فرد مهمی در مراقبت و نگهداری بیمار محسوب می شود. بیشتر پرستاران در مراکز بهداشتی و درمانی مشغول به کار هستند همچنین می توانند به عنوان عضو مهمی در سازمان ورزشی و یا در صنعت برای محافظت از سلامتی کارکنان مشغول به کار شوند.

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹