خانه / پزشکی / آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری چیست؟ همانند سال های قبل کنکور سراسری ۹۷ نیز از حساسیت های بسیاری برای داوطلبان رشته های گروه تجربی برخوردار بود.رشته پرستاری از جمله رشته های محبوب در میان متقاضیان گروه آزمایشی تجربی محسوب می شود که به دلیل محدودیت دانشگاه های دولتی در پذیرش دانشجو همواره رقابت سختی میان متقاضیان این رشته وجود دارد.

پذیرش دانشجو در رشته پرستاری تنها مشروط به کسب رتبه مورد نظر در کنکور سراسری می باشد.قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه های معتبر علوم پزشکی سراسر کشور نیاز به یک برنامه ریزی کنکور دقیق و هدفمند دارد.یکی از فاکتورهایی که سبب ایجاد انگیزه و پشتکار در داوطلبان کنکور می شود داشتن اطلاعات آماری از دانشجویان پذیرفته شده سال قبل در رشته پرستاری می باشد که همین عامل باعث طراحی یک برنامه ریزی تحصیلی هدفمند و عامل می شود.

در این نوشته برآنیم که مختصری در باب رتبه آخرین فرد قبولی در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و همچنین درصد دروس عمومی و اختصاصی را بیان کنیم.

ابتدا لیست دانشگاه های علوم پزشکی معتبر کشور که پذیرش رشته پرستاری در آن ها صورت می گیرد را بیان می کنیم.دانشگاه های سراسری در دوره های مختلف روزانه،شبانه،پردیس خودگردان در رشته پرستاری اقدام به پذیرش دانشجو می کند که معتبرترین آن ها به شرح زیر است:

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران،دانشگاه علوم پزشکی ایران،دانشگاه علوم پزشکی تهران،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در شهر ساری،دانشگاه علوم پزشکی گلستان واقع در شهر گرگان،دانشگاه علوم پزشکی تبریز،دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری

رتبه قبولی رشته پرستاری در منطقه ۱

رتبه ۹۳۱۸ موفق به قبولی در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند درنیمسال دوم در دوره روزانه شده است.

رتبه ۹۳۶۸ موفق به قبولی در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دوره روزانه شده است.

رتبه ۹۳۷۷ موفق به قبولی در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بم در دوره روزانه شده است.

رتبه ۹۵۷۰ موفق به قبولی در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نیم سال دوم در دوره روزانه شده است.

رتبه ۹۶۰۷ موفق به قبولی در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پردیس خودگردان شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹