خانه / رتبه قبولی / آخرین رتبه قبولی مامایی

آخرین رتبه قبولی مامایی

آخرین رتبه قبولی مامایی

آخرین رتبه قبولی مامایی : آخرین رتبه قبولی مامایی به شما کمک می کند تا رشته بهتری انتخاب کنید. رشته ی مامایی زیر شاخه علوم پزشکی می باشد که علاقه مندان بسیاری هم دارد. قدمت این رشته به ۸۰ سال می رسد، رشته مامایی به علت کار در بیمارستان باعث جذب تعداد زیادی از داوطلبان می شود. داوطلبانی که موفق نشدند در رشته پزشکی یا دندان پزشکی قبول شوند به رشته های پیرا پزشکی و مخصوصا مامایی روی آوردند.

رشته های پزشکی و پیرا پزشکی داوطلبان و متقاضیان بسیاری ئدارد .برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی کلیک کنید

برای داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری، آخرین رتبه قبولی مامایی دانشگاه دولتی روزانه و حداقل دروس، مهم و قابل توجه می باشد. از نظر مشاوران کنکور نیازی نیست که داوطلبان به آخرین رتبه قبولی مامایی و حداقل دروس توجه کنند زیرا برای قبولی صد در صد کنکور نیاز است که شما برنامه ریزی قوی و محکم داشته باشید.

آخرین رتبه قبولی رشته مامایی

داوطلبانی که می خواهند رشته مامایی را در دانشگاه آزاد قبول شوند باید بدانند که پایه ی قبولی در دانشگاه آزاد، تراز و یا نمره آزمون داوطلب سنجیده می شود. اگر به کارنامه کنکور سراسری توجه کرده باشید مشاهده میکنید که برای هر زیر گروه آزمایشی یک تراز نوشته شده است. این نمره ملاک استفاده ی شما در انتخاب رشته قرار می گیرد.

ظرفیت رشته مامایی در دانشگاه آزاد بسیار زیاد می باشد و همین موضوع باعث شده تا داوطلبان زیادی این رشته را انتخاب کنند که برای قبولی بهتر باید تراز خوبی داشته باشید تا بتوانید این رشته را انتخاب کنید

آیا ثبت نام در رشته مامایی بدون کنکور امکان پذیر است؟برای مشاهده صفحه ثبت نام مامایی بدون کنکور کلیک کنید

رشته ی مامایی در زیر مجموعه ی گروه یک قرار گرفته شده است لذا علاقمندان به انتخاب این رشته باید انتخاب رشته خود را از تراز زیر گروه یک انجام دهند. علوم تجربی یک گروه آزمایشی می باشد که رشته مامایی در زیر مجموعه ی آن قرار می گیرد. پس انتخاب رشته مامایی باید از تراز زیر گروه یک صورت گیرد.

دانشگاه آزاد سه سهمیه برای پذیرش داوطلبان خود در هر رشته نظر گرفته است:

  • سهمیه عادی
  • سهمیه بسیج فعال
  • سهمیه ایثار گران

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی :آخرین رتبه قبولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *