خانه / رتبه قبولی / آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران : آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران و دانستن حداقل دروس همیشه برای دوطلبان کنکور سراسری جالب بوده است، شما داوطلبان کنکور سراسری باید برای کنکور خود طوری برنامه ریزی کنید که قبولی خود را در رشته ی محبوبی مانند مهندسی عمران تضمین کنید.

از قرن هجدهم رشته مهندسی عمران شکوفا شد، برای مثال از زمان های گذشته مردم سعی بر این داشتند تا شهر و روستای خود را آباد کنند و همیشه مشغول ساختن سازه های مصنوعی و طبیعی بودند، به مرور زمان و با پیشرفت علم این موضوع را به صورت تخصصی تری مورد بررسی قرار دادند.

این رشته از زمان گذشته تا کنون تغییرات زیادی داشته و اکنون این امکان برای شما علاقه مندان رشته مهندسی عمران فراهم شده که تحصیلات خود را در دانشگاه های مهندسی ادامه دهید و به درجات بالاتری برسانید. رشته مهندسی عمران متقاضیان زیادی در کنکور ریاضی دارد و شاخه ای از مهندسی می باشد.

آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی عمران

کسانی که در این رشته تحصیل می کنند، با طراحی و نگهداری و ساخت سازه های مصنوعی و طبیعی آشنا می شوند. در کل مهندسی عمران به مطالعه ی ساخت و ساز های مصنوعی و طبیعی مانند: جاده ها، پل ها، کانال ها، سد ها و ساختمان ها می پردازد. رشته عمران کارشناسی بدون کنکور  شامل گرایش های متنوعی مانند: عمران، عمران آب، و عمران نقشه برداری می باشد.

مهندسی عمران دارای بازار کار نسبتا خوبی می باشد، فارغ التحصیلان این رشته هرچه تخصص و توانمندی و میزان پژوهش هایی که در دوران دانشجویی خود انجام داده اند بیشتر باشد راحت تر می توانند وارد بازار کار شوند.

قبولی مهندسی عمران با توجه به سهمیه منطقه:

  • سهمیه منطقه ۱: رتبه کشوری پایین تر از ۴۳۹
  • سهمیه منطقه ۲: رتبه کشوری پایین تر از ۸۷۶
  • سهمیه منطقه۳: رتبه کشوری پایین تر از ۲۲۰۰

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹