خانه / رتبه قبولی / آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران : آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران و دانستن حداقل دروس همیشه برای دوطلبان کنکور سراسری جالب بوده است، شما داوطلبان کنکور سراسری باید برای کنکور خود طوری برنامه ریزی کنید که قبولی خود را در رشته ی محبوبی مانند مهندسی عمران تضمین کنید.

از قرن هجدهم رشته مهندسی عمران شکوفا شد، برای مثال از زمان های گذشته مردم سعی بر این داشتند تا شهر و روستای خود را آباد کنند و همیشه مشغول ساختن سازه های مصنوعی و طبیعی بودند، به مرور زمان و با پیشرفت علم این موضوع را به صورت تخصصی تری مورد بررسی قرار دادند.

این رشته از زمان گذشته تا کنون تغییرات زیادی داشته و اکنون این امکان برای شما علاقه مندان رشته مهندسی عمران فراهم شده که تحصیلات خود را در دانشگاه های مهندسی ادامه دهید و به درجات بالاتری برسانید. رشته مهندسی عمران متقاضیان زیادی در کنکور ریاضی دارد و شاخه ای از مهندسی می باشد.

آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی عمران

کسانی که در این رشته تحصیل می کنند، با طراحی و نگهداری و ساخت سازه های مصنوعی و طبیعی آشنا می شوند. در کل مهندسی عمران به مطالعه ی ساخت و ساز های مصنوعی و طبیعی مانند: جاده ها، پل ها، کانال ها، سد ها و ساختمان ها می پردازد. رشته عمران کارشناسی بدون کنکور  شامل گرایش های متنوعی مانند: عمران، عمران آب، و عمران نقشه برداری می باشد.

مهندسی عمران دارای بازار کار نسبتا خوبی می باشد، فارغ التحصیلان این رشته هرچه تخصص و توانمندی و میزان پژوهش هایی که در دوران دانشجویی خود انجام داده اند بیشتر باشد راحت تر می توانند وارد بازار کار شوند.

قبولی مهندسی عمران با توجه به سهمیه منطقه:

  • سهمیه منطقه ۱: رتبه کشوری پایین تر از ۴۳۹
  • سهمیه منطقه ۲: رتبه کشوری پایین تر از ۸۷۶
  • سهمیه منطقه۳: رتبه کشوری پایین تر از ۲۲۰۰

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی :آخرین رتبه قبولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد