خانه / بدون کنکور / آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای داوطلبان ادامه تحصیل در این دانشگاه به طور دقیق از سوی دانشگاه مربوطه اعلام نگردیده است و هر گونه اعلام دقیق ار نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور منوط بر اعلام رسمی این دانشگاه در سایت ازمون می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.
کلیه داوطلبانی که برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور شرکت نموده ، می توانند در تمامی سال با درخواست دانشگاه واحد و ظرفیت آن دانشگاه ثبت نام خود را انجام دهند و بعد از خرید ثبت نام در سایت رسمی دانشگاه ازاد (ازمون) با در دست داشتن تمامی مدارک شناسایی خود به دانشگاه مربوط اقدام نمایند.
داوطلبان می توانند به منظور کسب و راهنمایی کامل از محل ها و رشته های و دانشگاه های که دانشگاه بدون کنکور تهران برای جذب دانشجو اقدام به عمل می اوردند حتما دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را مطالعه نمایند.

رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

همچنین کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد۹۶ که مطابق کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند،می توانند متناسب با کد رشته امتحانی که درآن شرکت نموده اند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته محل دانشگاهی از میان ۶۵۸۸ رشته محل ارائه شده اقدام نمایند.

امکان ویرایش رشته / محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم می باشد.
اسامی پذیرفته شدگان هفته سوم مهر ماه اعلام خواهد شد پذیرفته شدگان می توانند بعد از اعلام نتایج مطابق زمان بندی اعلام شده جهت ثبت نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه نمایند .
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

زمان تماس از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱ شب 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹