خانه / بدون کنکور / آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد چه موقع است؟

آیا آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قابل تمدید است؟

برای اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مختصری در مورد آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد مطالبی ارائه دادیم حال در این نوشته قصد داریم توضیحات بیشتری در باب آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بیان کنیم.

همانطور در که در نوشته قبل عنوان کردیم دانشگاه آزاد تعداد زیادی از رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد.حال این سوال مطرح می شود که تفاوت ثبت نام با کنکور دانشگاه آزاد با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چیست؟

در پاسخ باید بگوییم که تفاوت این دو شیوه ثبت نام و انتخاب رشته تنها در نحوه ورود به دانشگاست و کسانی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه می شوند از امتیازاتی نظیر مهمانی و انتقالی به سایر دانشگاه ها محروم اند.در سایر شرایط نظیر میزان شهریه یا شرایط تشکیل کلاس ها تفاوتی با یکدیگر ندارند.

نکته ای که بیان آن لازم و ضروری است این می باشد که رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی نه تنها در دانشگاه آزاد بلکه در هیچکدام از دانشگاه های سراسر کشور به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود و برای پذیرش در این رشته ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه مورد نظر برای قبولی در این رشته ها را به دست آورید.

مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

اگر خواهان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد هستید باید تا شهریور ماه صبر کنید.در اوایل این ماه سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد لیست رشته ها بدون کنکور را ارائه می دهد و شما برای ثبت نام می توانید به این سایت مراجعه کنید و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.

در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید و تمایل به انجام ثبت نام دارید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید و انجام ثبت نام خود را به ما محول کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *