خانه / مقالات / آزمون استخدامی شرکت ملی گاز

آزمون استخدامی شرکت ملی گاز

آزمون استخدامی شرکت ملی گاز

آزمون استخدامی شرکت ملی گاز به منظور تامین نیازمندی نیروهای جدید به علت باز نشستگی یا باز خرید خدمت کارکنان  در شرکت ملی گاز،  آزمون استخدامی برای  برای جذب نیروی جدید برگزار می شود.

برای مشاهده سیستم ازمون کلیک کنید.

سیستم کارنامه آزمون استخدامی

افرادی که دارای شرایط می باشند با ورود به سایت شرکت ملی گاز اطلاعات لازم را کسب کنند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط پایگاه اطلاع رسانی انجام می گردد افراد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

در این آزمون شرط سنی لحاظ شده است . سنین حداکثر ۳۰ سال تمام برای مقطع کارشناسی و برای سن ۳۴ سال در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مجاز به ثبت نام در آزمون هستند.

استخدامی  این شرکت به صورت برگزاری آزمون و مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان است . پس از ثبت نام در تاریخ مقرر اعلام شده از سایت مربوطه کارت ورود به جلسه توزیع می گردد پس از دریافت کارت ورود به جلسه مشخصات کارت را با مشخصات خود تطبیق دهید زمان و مکان بر گزاری جلسه آزمون در کارت درج خواهد شد .

آزمون استخدامی ملی گاز 

برای مشاوره با گروه مالیم تماس حاصل بفرمایید.

افرادی که در رشته های حقوق ، اقتصاد ، مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، مهندس شیمی ، مهندسی عمران ، مهندسی برق ، مدیریت ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی مواد ، بهداشت حرفه ای ، روانشناسی صنعتی سازمان و علوم اجتماعی در مقطع دکتری تحصیل نموده اند می توانند ثبت نام انجام دهند .

برای مطالعه شرایط آزمون استخدامی اداره برق کلیک کنید.

رشته های مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک ، مهندسی عمران و مهندسی کامپیوتر ، مهندسی فیزیک در مقطع کارشناسی ارشد مجاز به ثبت نام در این آزمون هستند .

و رشته های دیگر از جمله مهندسی شیمی ، مهندس عمران ، مهندس مکانیک ، مهندس برق ، مهندس کامپیوتر ، مهندس صنایع مواد ، مهندس ایمنی و بازرسی،حسابدار در مقطع کارشناسی می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند .

شرایط عمومی ثبت نام و آزمون

۱) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲) اعتقاد داشتن به دین اسلام

۳) نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان

۴) نداشتن هیچگونه سوء پیشینه کیفری

۵) داشتن سلامت کامل روانی و جسمانی

۶) لازم بودن کارت پایان خدمت برای آقایان

۷) التزام به پیروی از مقررات حقوق مدنی ایران

برای اطلاعات بیشتر با گروه مالیم تماس حاصل بفرمایید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹