خانه / مقالات / آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد

آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد

آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد

آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد . این گفته به این معنا نیست که آزمون استخدامی در شرکت نفت برگزار نمی شود ، بلکه این آزمون با تاخیر چند ماهه برگزار می گردد .

آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد
آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد

چندی پیش  وزارت نفت اقدام ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت از میان فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسر کشور ( با داشتن شرایطی خاص ) کرده بود .

در آزمون استخدامی شرکت نفت دو دسته از داوطلبان کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ها حق شرکت در آزمون را داشتند: فارغ التحصیلانی که حداقل ۴ سال سابقه کار مرتبط و پیوسته را داشته باشند ، و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها .

فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی که می توانند در آزمون شرکت نفت شرکت کنند . کسانی هستند که :

درمقطع کارشناسی : فارغ التحصیلانی ( مرد یا زن ) که دارای رتبه کل کشوری  ۴۰۰۰ و کمتر در آزمون سراسری و ورودی دانشگاه های دولتی باشند ، و همچنین حداقل معدل کل فارغ التحصیلی آن ها  ۱۷ باشد .

مقطع کارشناس ارشد : کلیه فارغ التحصیلان ( مرد یا زن ) که رتبه کشوری کارشناسی ارشد آنها ۲۰۰ و کمتر باشد ، و در دانشگاه های دولتی تحصیل کرده باشند ، وحداقل معدل فارغ التحصیلی آنها ۱۸ باشد .

–  فارغ التحصیلان نخبه ای  که مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور تحصیل کرده اند ، فقط شرط معدل آنها لحاظ می شود .

– برای فارغ التحصیل دانشگاه های برتر کشور شرط معدل ۲ نمره کمتر می شود ، و برای دانشگاه نفت یک نمره کمتر می شود .

فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اگر جزء نفرات برتر دانشگاه خود باشند ، و حداقل معدل ۱۹ برای مقطع کارشناسی ارشد ، و حداقل معدل ۱۸ برای مقطع کارشناسی داشته باشند ، می توانند در آزمون شرکت نفت ثبت نام کنند .

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد شرایط استخدام دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در شرکت نفت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برقراری ارتباط فقط با تلفن ثابت

چرا آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لغو شد ؟

اما در پی اعتراضات نمایندگان استان خوزستان و فارغ التحصیلان دانشگاه نفت ، نسبت به شرایط استخدام و در نظر نگرفتن بومی گزینی  خواستار توقف موقت آزمون و اصلاح شرایط آن شدند .

نمایندگان مردم استان خوزستان اعلام کردند ، شرایط تحصیل در همه شهر ها با هم برابر نیست . باید شرط معدل را برای فارغ التحصیلان مخصوصا فارغ التحصیلان خوزستانی برداشت ، و سهمیه بومی را برای این استان ها در نظر گرفت .

از طرفی هم فارغ التحصیلان دانشگاه نفت از خلف وعده های شرکت نفت در خصوص استخدام این افراد به اعتراض بر خاستند . در نتیجه این اعتراضات آزمون استخدامی شرکت نفت به طور موقت لفو شد .

فرصت دوباره ، برای  کسانی که نتوانسته اند در آزمون وزارت نفت ثبت نام کنند .

نتیجه این اعتراضات سبب بوجود آمدن  اصلاحاتی در دفترچه ثبت نام آزمون وزارت نفت شد . قرار براین است پس از رفع همه ایرادات و آماده سازی اصلاحیه شرایط ثبت نام کنندگان در آزمون ، فرصت جدیدی به افرادی که نتوانسته اند در آزمون ثبت نام کنند داده شود .

رشته هایی که در شرکت نفت پذیرش دارد ، رشته های اقتصاد ، حسابداری ، حقوق ، زمین شناسی ، مدیریت ، مهندسی برق ، مدیریت اجرایی ، مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی ، مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک ، مهندسی مواد ، مهندسی نفت ( مخازن هیدروکربوری – حفاری-  اکتشاف نفت – بهره برداری نفت ) ، علوم و فناوری نانو ، مهندسی ایمنی و … است .

البته پس از رفع ایرادات و اصلاحیه آن احتمال پذیرش در رشته های دیگر هم وجود دارد .

متقاضیان ثبت نام در آزمون شرکت نفت می توانند برای کسب اطلاعات دقیق در مورد شرایط استخدام با مشاوران مالیم گروه با تلفن ثابت تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد