خانه / سراسری / آموزش برنامه ریزی کنکور ۹۸

آموزش برنامه ریزی کنکور ۹۸

آموزش برنامه ریزی کنکور ۹۸

آموزش برنامه ریزی کنکور ۹۸ به چه صورت ارائه می شود؟ برای دریافت آموزش برنامه ریزی کنکور ۹۸ باید به کجا مراجعه کنیم؟ در این نوشته به بررسی برنامه ریزی کنکور ۹۸ می پردازیم.موفقیت داوطلبان کنکور سراسری به خصوص داوطلبان کنکور سراسری تجربی مشروط به داشتن برنامه ریزی کنکور ۹۸ می باشد.

برای مطالعه هدفمند برای کنکور باید طبق یک برنامه ریزی دقیق عمل کنیم.اگر بدون برنامه عمل کنیم درس خواندن و مطالعه ما با راندمان و نتیجه مناسب حاصل نمی شود.کنکور سراسری ۹۸ با روش و شیوه جدید برگزار می شود که سوالات زیادی در این باره مطرح می شود.

مشاوره برنامه ریزی کنکور ۹۸

اگر با کسانی که توانستند در کنکور رتبه های برتر کسب کنند صحبت کنید متوجه می شوید که اغلب آن ها مطالعه هدفمند را از سال سوم دبیرستان آغاز کردند.بنابراین اگر داوطلب کنکور سراسری ۹۸ هستید بهتر است از همین الان برنامه ریزی هدفمند را اجرا کنید.برای دریافت یا آموزش برنامه ریزی کنکور ۹۸ با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای برنامه ریزی کنکور نیازمند ایجاد چندین شرط هستیم که به بررسی آن ها می پردازیم:

اولین نکته تعیین هدف است.هدف باعث ایجاد انگیزه می شود.میزان تلاش ما باید با نوع هدف ما تناسب داشته باشد.اگر هدف بزرگی را برای خود تعیین کردیم باید میزان تلاش ما نیز به همان اندازه بزرگ باشد.مثلا اگر خواهان کسب رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سراسری هستید باید از همین الان برای کسب این رتبه سخت تلاش کنید.داشتن هدف مشخص باعث می شود در زمان خستگی و ناامیدی با یادآوری آن انرژی مضاعف کسب کنید.

برنامه ریزی دقیق برای کنکور ۹۸ داشته باشید.در این مسیر ابتدا باید منابع آموزشی و کمک آموزشی مناسب و معتبر برای خود انتخاب کنید.منابع کمک درسی به نوعی مکمل مطالعه درسی شما محسوب می شود.توجه داشته باشید که منابع کمک درسی مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی باشد.منبع اصلی کنکور کتب درسی هستند واولویت اول شما تسلط روی این منابع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹