خانه / مقالات / آموزش تست زنی تیزهوشان

آموزش تست زنی تیزهوشان

آموزش تست زنی تیزهوشان

آموزش تست زنی تیزهوشان امتحان کنکور یکی از چالش های مهم دوره جوانی است ولی بسیاری از نوجوانان این چالش را به شکل دیگر تجربه میکنند.

برای کسب هفت تکنیک برتر تست زنی وارد صفحه شوید.

نوجوانان در مقطع نهم فرصت های جدیدی برای ورود به مدارس نمونه دولتی وتیزهوشان پیدا میکنند. آموزش تست زنی مهندسی معکوس و شرط ورود به این مدارس به این شکل است که باید در یک امتحان نظیر کنکور شرکت کنند ودر صورت قبولی میتوانند در این مدارس ثبت نام کنند.

پس ضروری است با تکنیک های صحیح تست زنی آشنا شوند تا با آمادگی کامل برسرجلسه امتحان بروند.در این نوشته سعی داریم مختصری در مورد تکنیک های تست زنی بپردازیم و از شما دعوت کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

اگر بین دو گزینه شک دارید براحتی از آن صرفه نظر نکنید.به هر طریقی که میتوانید جواب درست را پیدا کنید حتی به روش مهندسی معکوس و یا روش تست زدن بدون معلومات .اگر بین دو گزینه شک داشته باشید درصد احتمال درستی هر گزینه ۵۰درصد است.

حال فکر کنید اگر در طول امتحان با ۲۰ سوال با چنین وضعی برخورد کنید براساس احتمال ۱۰ جواب شما درست است و ۱۰جواب شما غلط که بر اساس قانون هر سه گزینه غلط یک گزینه درست را از بین میبرد حدود ۳۳ درصد به کل درصد های شما اضافه میشود.حال اگر شما به ۲۰ سوال هیچ پاسخی ندهید این ۳۳ درصد بحساب شما پرداخت نخواهد شد.

روش های تست زنی نمونه دولتی

نکته مهم دیگر این است که باید شما به بررسی تناسب سوال وپاسخ بپردازید تجربه نشان داده است که اگر جواب شما از لحاظ دستوری وقواعدی با سوال مطابقت نداشته باشد در اکثراوقات اشتباه است.

همیشه سعی کنید گزینه های طولانی را نادیده نگیرید.گزینه ای که بررسی و تحلیل آن در ظاهر سخت است اکثر اوقات در تست هایی که نیاز به جست وجو دارند همان جواب درست است.

برای مشاوره تست زنی کنکور کلیک کنید و اگر در تستی متوجه شدید که ۲ تا از گزینه ها کاملا متناقض با یکدیگر هستند بدانید که بطور حتم جواب تست یکی از ۲ گزینه است و ضرورتی ندارد که روی سایر گزینه تمرکز کنید.

حال اگر در یک تستی ۲ گزینه کاملا مشابه وجود داشته باشد شک نکنید که هر دوی آن ها غلط است چرا که هر سوال تستی یک جواب بیشتر ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره انتخاب رشته در اهواز

مشاوره انتخاب رشته در اهواز

مشاوره انتخاب رشته در اهواز مشاوره انتخاب رشته در اهواز اولین گام در برنامه ریزی …

یک دیدگاه

  1. ممنون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *