خانه / مقالات / آموزش تست زنی در کنکور

آموزش تست زنی در کنکور

آموزش تست زنی در کنکور

آموزش تست زنی در کنکور بسیاری از دانشجویان علی رغم تسلط کافی ومفهومی در مبحث درسی،در تست زنی چندان موفق عمل نمیکنند ونتیجه مطلوب کسب نمیکنند.

در این نوشته سعی داریم با کمک مشاوران مالیم گروه به آموزش تست زنی در کنکور بپردازیم و معمولا تست زنی در دو مکان صورت میگیرد، ابتدا به هفت تکنیک برتر تست زنی و  تست زنی در خانه  و جلسه امتحان که بدنبال آن تست زنی در جلسه امتحان را بررسی میکنیم.

زمانی که در خانه هستید باید در کنار هر مبحث درسی بانک تستی آن را نیز بهمراه داشته باشیم.بعد از اینکه بصورت کامل به مطالب درسی تسلط پیدا کردیم باید شروع به حل تست های آموزشی بکنیم.به این صورت که تست ها را ۳ تا یکی حل کنیم بدون در نظر گرفتن وقت وفقط به حل تست ها بپردازیم.

بعد از وقفه ای ۱ هفته ای دوباره تست های همان مبجث درسی را حل کنید که مشاوره تست زنی کنکور میتواند به شما کمک بکند در این موضوع و به اینصورت که تست هایی را که حل نکردید در بازه زمانی مشخص حل کنید.

حال به بررسی تست در جلسه امتحان میپردازیم یکی از مشاوران برجسته مالیم گروه که عقبه علمی وتحصیلی قابل توجهی دارد با بکارگیری این تکنیک تست زنی توانست دانشجویان بسیاری به اهداف مورد نظرشان برساند.

سوالات کنکور معمولا در سه بخش هستند،سوالات راحت ،متوسط و سخت.

شانسی تست زدن

ابتدا شما باید این سه قسم سوال را درون پرسشنامه مشخص کنید.اگر نتوانستید سوالی را متوجه شوید اصلا روی آن تمرکز نکنید چون امکان ندارد بتوانید آن را حل کنید.اگر احساس کردید سوالی را میتوانید با دقت بیشتر حل کنید کنار آن علامت بگذارید و به دنبال آن اگر به سوالی برخورد کردید که میدانید براحتی قابل حل است کنار سوال دو علامت بگذارید و این روند را ادامه دهید.

حال شما با یکسری سوالات قابل حل روبه رو هستید که کمی از استرس شما کاسته میشود.حال باید به حل سوالاتی بپردازید که ۲ علامت دارند یعنی آسان هستند و شما براحتی از پس آنها برمیایید و سپس به حل سوالاتی بپردازید که به دقت بیشتری نیاز دارند.

با این روش در وقتتان هم صرفه جویی میکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹