خانه / مقالات / آموزش تست زنی زبان انگلیسی

آموزش تست زنی زبان انگلیسی

آموزش تست زنی زبان انگلیسی

آموزش تست زنی زبان انگلیسی در سال های گذشته مطالعه درس های عمومی بسیار اهمیت یافته است زیرا درصد دروس عمومی بسیار تاثیر گذار است ودانشجویان را از غربال عمومی میتوان جدا کرد.

برای دستیابی به هفت تکنیک برتر تست زنی کلیک کنید.

در میان دروس عمومی زبان جزو دروس مهم محسوب میشود که زدن تست های مربوط به آن در کنکور نیاز به استفاده از یکسری از تکنیک ها در حل آن ها دارد.
در بخش عمومی زبان معمولا داوطلبان تست های مربوط به لغت و گرامر را جواب میدهند واز جوابگویی به تست های مربوط به درک مطلب یا ردینگ ناتوان اند.

برای در خواست مشاوره تست زنی کنکور وارد صفحه شوید.

بر این اساس اغلب داوطلبان با روش پاسخگویی به تست های لغت و گرامر آشنایی دارند.حال ما میخواهیم شما را با تکنیک های پاسخگویی به سوالات بخش درک مطلب آشنا کنیم زیرا حدود ۴۰ درصد از بارم کل بخش زبان مربوط به این قسمت میباشد.

چگونه تست زبان بزنیم

در مرحله اول باید بدانیم که چطور باید یک متن را بخوانیم.باید متذکر شویم که نیازی نیست که کل متن را لغت به لغت بخوانیم وترجمه کنیم بلکه باید به مفهوم کلی متن پی ببریم.سپس میتوانیم به جزئیات متن پی ببریم.
باید بدانیم چطور میتوان به مفهوم یک پارگراف پی برد.اغلب اوقات جملات ابتدایی وانتهایی یک پاراگراف بازگو کننده مفهوم کلی آن پاراگراف است.بنابراین باید به آن ها توجه ویژه کرد.
کسی که خواستار پاسخگویی به تمام تست های انگلیسی است باید دایره واژگان خود را گسترش دهد.برای اینکار علاوه بر حفظ کردن کل لغات موجود در کتاب های درسی،هر لغت جدیدی که میبیند باید در جایی یا بهتر است در دفترچه ای مختص به زبان انگلیسی یادداشت کند تا آن ها دوره کند ودر ذهن ثبت کند.
در زمان امتحان بهتر است ابتدا سوالات مربوطه را خوانده وبا دید باز به سراغ متن اصلی بروید.این روش به شما در فهمیدن مفهوم کمک شایانی میکند.
بهتر است برای تسلط بیشتر روی این روش به دفعات متن های مختلف علی الخصوص امتحانات کنکور سال قبل را حل کنید تا ملکه ذهن شما شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹