خانه / مقالات / ازدواج سفید

ازدواج سفید

ازدواج سفید

ازدواج سفید یعنی یک زندگی مشترک بدون ازدواج رسمی  یعنی زن و مرد بدون هیچ گونه محرمیتی که بینشان جاری شود برای زندگی مشترک زیر یک سقف می روند  در این رویداد زن و مرد مجرد  یا دختر و پسر با هم زندگی مینند بدون این که  بین ان  ها  پیوند  زن و شوهری باشد . این روش ازدواج سفید یا همان داشتن هم خانه ای که محرمیت نداشته باشند منشع راز غرب دارد زیرا  مخارج بالا زندگیی هایی دشوار و …  باعث می شود.

جای ازدواج شرعی و ازدواج و داشتن محرمیت  بین خانم اقا  به این فکر بیوفتند که  ازدواج سفید یا هما ن هم خانه شوند جالب است بدانید رابطه بین زن و مرد زنا است و بچه ای که از انها متولد شود  فاقد مشرعیت قانونی است چون نسب او با پدرش قابل اثبات نیست در چنین موقعی بیشتر مواقع زن به خاطر  این که ابرویش نرود به دنبال اثبات رابطه ابویت فرزند و والد نمی رود و حتی اگر اداعا کند که صیغه بوده است در صورت انکار مرد ادعا زن به خاطر ثبت نبودن قابل اثبات نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

سایت ازدواج سفید

فرزند بی پدر و بی خانواده ای وجود دارد که نه انها از والدین ارث می برند و نه والدین  از انها اگه چه این کودکان هم مانند کودکان دیگه باشون رفتار میشه امه کسی معمولا سرپرستی انها ا بعهده نمیگیرند مرگر این که یک پروسه قانونی خیلی بزرگ طی شود  در این موارد سرپرستی مادر  محتمل تر است  و زن چه از نظر روانی و چه از نظر حقوقی شکست سایت ازدواج سفید خورده است.

بلاتکلیف باقی می ماند در نتیجه ازدواج سفید تهدید جدی در ایران است یا شاید از تهدید هم فرا تر است کابوس وحشت ناک  نهاد خانواده اگر چندید سال پیش از هر کس می پرسیدیم مهم ترین و د ترین چیز در زنگی ها و خانواده ها است چیست؟ میگفتن طلاق ولی امروزه بدترین اتفاق  ازدواج سفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹