خانه / جامع علمی کاربردی / اصلاحیه دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری

اصلاحیه دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری

اصلاحیه دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری

اصلاحیه دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری اصلاحیه دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای سازمان سنجش منتشر شد.بر اساس این اصلاحیه داوطلبان تا روز پنج شنبه ۱۶ / ۶ / ۹۶ فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این دوره ها یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام نمایند.

سازمان سنجش در ۹۶/۵/۲۹  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی ناپیوسته حرفه ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مهر ماه ۹۶ را منتشر نمود. همچنین این سازمان در ۹۶/۶/۵ اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام این دانشگاه را منتشر نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

باید در نظر گرفته شود ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مبنی بر اینکه برخی از کد رشته محل های تحصیل مندرج در دفترچه راهنما حذف شده و یا در جنس پذیرش این کد رشته محل تحصیل ها تغییراتی به وجود آمده است و همچنین برای تعدادی از رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما ، کد محل های تحصیلی جدید در برخی از مراکز آموزشی این دانشگاه به وجود آمده است بر این اساس داوطلبان می توانند تا پایان روز پنج شنبه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

لیست دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری

لیست دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری بر اساس اصلاحیه دفترچه مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ضرورت دارد کلیه داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مفاد اطلاعیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به تبت نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند.

در ضمن آن افرادی که از متقاضیانی که که قبلا نسبت به ثبت نام و انتخاب کد رشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند می توانند در صورت تمایل نسبت به مشاهده و یا ویرایش کد رشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹