خانه / اعزام دانشجو / اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا و تحصیل در کانادا هواداران زیادی دارد. به دلیل اینکه دانشگاه های کانادا بسیار معتبر و در سطح جهانی قرار دارند، دانشجویان زیادی تمایل دارند به این دانشگاه ها اعزام شوند و ادامه ی تحصیل بدهند.

کشور کانادا بعد از کشور روسیه بزرگترین کشور در شمال قاره آمریکا می باشد.

کشور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین و کم جمعیت ترین کشور ها می باشد، دانشگاه های کشور کانادا از سطح علمی فوق العاده ای برخوردار هستند به همین دلیل دانشجویان زیادی متقاضی اعزام به این دانشگاه ها می باشند.

اگر شما هم یکی از متقاضیان تحصیل در کانادا هستید، می توانید به موسسات اعزام دانشجو به کانادا و اعزام دانشجو به آلمان مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شماره گیری فقط از طریق تلفن ثابت

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در کانادا

گرفتن مدرک دیپلم در کانادا اجباری می باشد، و مجوز ورود به دانشگاه طی کردن یک دوره ی ۱۲ ساله می باشد. بنابرین برای ادامه ی تحصیل در دانشگاه باید واجد شرایط باشد.

برگزاری کلاس های آموزشی در رشته های فنی و حرفه ای و کاربردی در کالج ها به زبان انگلیسی می باشد، پس از گذراندن این دوره به آن ها مدرک کالج اعطا می شود. در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا هم مدرک علمی دانشگاه به دانشجویان داده می شود.

از شرایط اعزام دانشجو به دانشگاه های کانادا معدل و نمرات سال آخر دبیرستان می باشد، همچنین به دلیل اینکه دانشگاه های کانادا به زبان انگلیسی تدریس می کنند، دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه ها باید مدرک آیتلس حداقل۶ را داشته باشند.

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع لیسانس ملزم به داشتن معدل ۱۴ و در دانشگاه های معتبر داشتن معدل حداقل ۱۵ الزامی می باشد.

دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه های کانادا باید مدرک تافل یا آیتلس حداقل ۶ را داشته باشند، در غیر اینصورت پس از ورود به دانشگاه باید ۱ یا ۲ ترم مشغول به یادگیری زبان انگلیسی باشند، پس بهتر است قبل از ورود به دانشگاه این مدرک را بگیرید تا به راحتی در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید.

هزینه تحصیل در دوره ی کارشناسی دانشگاه های کانادا بستگی به نوع دانشگاه ها متغیر می باشد. دانشجویان در مقطع کارشناسی حدود ۱۴۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار در سال باید پرداخت کنند، دانشجویان ممتاز و با معدل بالا مبلغی حدودو ۱۵۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار تخفیف می گیرند.

هچنین هزینه ی تحصیل دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد، پرداخت بیش از ۶۰۰۰ دلار در سال می باشد. در مقطع کارشناسی ارشد کمک هزینه به دانشجو تعلق نمی گیرد و گذراندن زندگی دانشجویی بسیار سخت می شود. برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های کانادا، دانشجو باید معدل ۴ سال تحصیل در مقطع کارشناسی بالای ۱۵ و مدرک زبان تافل یا آیتلس ۶٫۵ را داشته باشد.

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع دکترا یا پی اچ دی، نیازمند داشتن مدرک آیتلس۷ می باشد. هر سال تعداد زیادی از این دانشجویان به کانادا فرستاده می شوند، اعزام دانشجو به کانادا به دلیل موقعیت شغلی خوب در ارگان های دولتی با تعداد بالایی صورت می گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شماره گیری فقط از طریق تلفن ثابت

رشته های تحصیلی پر درآمد و مورد نیاز در کانادا

بعضی از رشته ها مثل فنی حرفه ای، مهندسی تخصصی و کاربردی در کالج ها به مدت کوتاه برگزار می شود و بعضی از رشته ها هم تا مقطع لیسانس در کالج ها ارائه می شوند. تحصیل تا مقطع کارشناسی یا در کالج ها یا با کمک دانشگاه های دیگر به اتمام می رسد.

یکی از مزیت های اعزام دانشجو به کانادا این است که دانشجو می تواند در داخل دانشگاه یا در خارج از دانشگاه به صورت موقت مشغول به کار شود، البته بعد از گذراندن ترم یک می تواند به صورت تمام وقت کار کند. دانشگاه های پزشکی کانادا از معتبرترین دانشگاه های کشور کانادا می باشد و دانشجو می تواند بعد از گرفتن مدرک در تمامی کشور ها مشغول به کار شود.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک

شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک

شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک چیست؟ آیا امکان فراهم کردن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد