خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج آزمون وکالت

اعلام نتایج آزمون وکالت

اعلام نتایج آزمون وکالت

اعلام نتایج آزمون وکالت  : قائم مقام کانون وکلای دادگستری با رضایت کامل از نحوه برگذاری امتحان وکالت سال ۹۶  گفت : آزمون وکالت در سال ۹۶ بدون هیچ مشکلی برگذار شد و هم متقاضیان و هم برگذار کننده های آزمون وکالت از نحوه  برگذاری این آزمون رضایت کامل داشتند.

براب مشاهده نتایج ازمون وکالت سال ۱۳۹۶ کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

حسین آبادی رئیس کانون وکلای دادگستری در ادامه اضافه کرد : آزمون وکالت در ۲۴ کانون کشور همزمان برگذار شد و در ادامه گفت : همانند سال های گذشته تعدادی از داوطلبان غایب بودند.

حسین آبادی بعد از بازدید از نحوه برگذاری حوزه های برگذاری آزمون از جمله دانشگاه شهید بهشتی تهران با صندلی های خالی مواجه شد که در ادامه گفت این امر در امتحانات کاملا طبیعی است و داوطلبان ممکن است به هر دلیلی در جلسه آزمون حاضر نشوند.

اعلام نتایج آزمون کانون وکلا

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در خصوص اعلام نتایج آزمون وکالت  گفت :اعلام نتایج  با نظر سازمان سنجش و آموزش کشور تا چند هفته ی آینده اعلام می شود.

در خصوص قبول شدگان رشته وکالت در مقطع ارشد و دکتری امیر رضا شاهانی رئیس سنجش و ارزیابی دانشگاه آزاد مرکزی بیان کرد. در مصوبه مجلس امسال  اولین بار است که اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زیر نظر سازمان سنجش کشور قرار گرفته است.دکتر حسین توکلی مشاور سازمان سنجش کشور در مورد این برنامه ریزی بیان کرد : طبق برنالمه ریزی های انجام شده اسامی داوطلبانی که در امتحان دکتری نیمه متمرکز مجاز به ورود و پذیرش در دانشگاه آزاد و موسسات آموزش عالی کشور شدند در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و دکتری حقوق

وی در ادامه اضافه کرد : کارنامه پایانی امتحان داوطلبان در گزینش دانشگاه های آزاد و موسسات عالی از چند روز آینده در سایت سازمان سنجش کشور قرار میگرید و داوطلبان پذیرش شده باید در سریعترین زمان از طریق سایت ثبت نام خود را انجام دهند در غیر اینصورت به منظور انصراف محسوب می شود و دانشجو در مراحل بعدی آزمون دکتری وکالت دچار مشکل می شود.

شما داوطلبان عزیز برای راهنمایی گرفتن در این خصوص و ثبت نام دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری وکالت و قبول شدن در آزمون کانون وکلا با گروه مشاورین مالیم تماس بگیرید. مشاورین متخصص مالیم از ساعت ۸ صبح تا۱۲ شب حتی در ایام تعطیل آماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹