خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم  که در چهار مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته ، کاردانی نا پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته  صورت پذیرفته است . داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند . و اکنون منتظر اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم  هستند .

داوطلبان می خواهند بدانند زمان اعلان نتایج چه موقع است و چه زمانی می توانند خود را برای ثبت نام در دانشگاه آزاد و حضور در کلاس های درس آماده کنند .

تا کنون هیچ زمان مشخصی برای اعلام نتایج اعلام نشده است . ممکن اعلام نتایج هر جهار مقطع تحصیلی با هم اعلام شود و  یا ممکن است اعلام نتایج همزمان با هم نباشد .

آن چه که اکنون مشخص است این است که زمان ثبت نام در بعضی مقاطع تحصیلی تا ۲۶ بهمن خواهد بود .  بعد از ثبت نام حدود یک هفته تا ده روز طول می کشد که نتایج ثبت نام کنندگان مورد بررسی قرار گیرد . بر اساس پیش بینی های انجام شده اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم  به اوایل اسفند ماه موکول می شود . داوطلبان می توانند در هنگام اعلام نتایج به سایت دانشگاه آزاد

( همان سایتی که برای ثبت نام اقدام کرده اند ) مراجعه کنند ، و در بخش اعلام نتایج آزمون ها که در سمت راست صفحه قابل دسترسی است ، وارد شوند .

داوطلبان در صفحه اعلام نتایج با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود می توانند نتایج را مشاهده نمایند .

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم

توصیه ماه به داوطلبان این است که کمی تحمل داشته باشند . امکان دارد در روزهای آینده اخبار جدیدی در مورد اعلام زمان نتایج منتشر شود . به محض انتشار خبر جدیدی در مورد زمان اعلام نتایج در همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

داوطلبانی که در مرحله تکمیل  بدون کنکور ظرفیت پذیرفته می شوند . می بایست  برای ترم بهمن ثبت نام کنند . با این حساب از زمان اعلام نتایج تا زمان ثبت نام در دانشگاه مهلت  زیادی وجود ندارد .

برای رسیدن به اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه همراه باشید تماس فقط از طریق تلفن ثابت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹