خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه آزاد رئیس سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد: آزمون کارشناسی ارشد به خوبی روند صحیح پیش رفت و نتایج نهایی نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود.

مراحل تصحیح آزمون کارشناسی ارشد به پایان رسیده است و علت طولانی شدن آن آزمون های کنکور هنر و کنکور تربیت بدنی است که به حالت تشریحی برقرار گردیده است و نتایج نهایی آن نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود.

برای کسب اطلاعات دقیق با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد ۹۷ 

آزمون دکتری و نتایج ازمون دکتری: نتایج دکتری تخصصی کتبی اعلام شد و متقاضیان برای مصاحبه در حال حاضر شدن هستند و تا ۲۱ مرداد ماه به پایان می رسد که بر این اساس نتایج نهایی ازمون دکتری که مبتنی بر ۷۵ درصد آزمون کتبی و ۲۵ درصد نمره مصاحبه و کلیه سوابق پژوهشی است.

افرادی که قبولی ازمون دکتری را به موفقعیت کسب کردند بایستی هر گونه سوابق علمی و تحقیقاتی را مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف و یا کتاب که در زمینه های مربوط به رشته تخصصی خود دارند، به انضمام ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد همراه داشته باشند و در ساعت مشخص شده که در سایت سنجش می باشد حضور داشته باشند.

افرادی که برای مصاحبه حضور به عمل می اوردند داشتن مشخصات و مدارک شخصی الزامی می باشد.

برای دریافت کارنامه نفرات برتر کنکور رشته هنر کلیک کنید.

در صورت غیبت در جلسه مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش است و هیچ گونه دلیل موجه ای غیر قابل قبول می باشد و فقط در صورتیکه فردی دلایل موجهه و قانونی داشته باشد، می تواند زمانی جدید برای مصاحبه اعلام کند.

نتایج نهایی پس از انجام مصاحبه علمی مشخص و در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

برای اطلاعات ببیشتر با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹