خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج چند برابر ظرفیت رشته های فوریت پزشکی

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت رشته های فوریت پزشکی

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت رشته های فوریت پزشکی

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت رشته های فوریت پزشکی:با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمام متقاضیان،به اطلاع این عزیزان می‌رساند،اعلام نتایج پایانی قبول شدگان در رشته‌های تحصیلی متمرکز و نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی ۹۶،رشته‌های تحصیلی پذیرش با شرکت در آزمون  و همچنین رشته‌های تحصیلی پذیرش فقط با بررسی سوابق تحصیلی داوطلب و ضمنا در روز سه ‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ اعلام نتایج رشته های پزشکی اعلام نتایج چند برابر ظرفیت رشته های فوریت پزشکیانجام می شود.

ثبت نام رشته های فوریت پزشکی

داوطلبان معرفی ‌شده چند برابر ظرفیت پذیرش در رشته تحصیلی نیمه ‌متمرکز فوریت‌های پزشکی آزمون مذکور از پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به اطلاع تمام متقاضیان می رساند.

شما عزیزان برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری می توانید از دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری راهنمایی بگیرید

و همچنین برای راهنمایی گرفت از نحوه ی انتخاب رشته ی خوب از صفحه ی نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه سراسری بازدید کنید و یا با مشاورین مالیم گروه تماس بگیرید.

در ضمن از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته‌ شدگان پایانی این آزمون قرار گرفتند دعوت می‌شود،با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی از اطلاعات کامل برای ثبت نام برخوردار شوند و یا همچنین برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مشاورین مالیم گروه تماس برقرار کنند. با این حال از متقاضیان که در ردیف قبول ‌شدگان پایانی این آزمون و افرادی که اسامی آن ها در لیست اعلام نتایج رشته های پزشکی قرار گرفتند

نحوه ی ثبت نام رشته های فوریت پزشکی

تقاضا می شود برای  کسب اطلاع از برنامه زمانی و مدارک لازم در زمان تعیین شده برای ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نمایند.شما برای ثبت نام دانشگاه و انتخاب رشته دانشگاه ودریافت دقیق اطلاع در مورد مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام  رشته های متمرکز فوریت پزشکی،می توانید با گروه مشاوره مالیم تماس بگیرید.

از آن جایی که بر نامه ریزی و مدیریت خاصی برای ثبت نام در سایت های دانشگاه ها و موسسات وجود ندارد،بهتر است داوطلبان پذیرش شده با اصل مدارک مورد نیاز در یکی از روزهای شنبه ۹۶/۷/۱ و یا یکشنبه ۹۶/۷/۲ برای ثبت ‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹