خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ اعلام شده است.طبق اطلاعیه سازمان سنجش کشور ،لیست اسامی قبول شدگان نهایی کدرشته های دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه در بهمن ماه سال ۹۶ امروز اعلام شد.

در ابتدای این اطلاعیه بعد از حمد و سپاس خدا و داشتن آرزوی موفقیت برای داوطلبان دانشگاه،موارد زیر را برای قبول شدگان نهایی جذب مقطع مهندسی فناوری و مقطع کارشناسی حرفه ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی در بهمن ۹۶ بیان می کند.

۱٫طبق قوانین مربوط به انتخاب در هریک از رشته های تحصیلی در گروه های آموزشی مختلف در جذب دوره های مورد نظر از میان متقاضیانی که تراز مورد نظر را کسب کرده اند طبق ترتیب بندی و اولویت رشته محل های انتخابی و ظرفیت و پتانسیل اختصاص داده شده سهمیه،پذیرش صورت می گیرد و لیست اسامی قبول شدگان در هر رشته ارائه می شود.

اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

متقاضیانی که نام آن ها در لیست بود بعنوان پذیرفته شده نهایی محسوب می شوند.این افراد باید در روزهای شنبه،۲۶ اسفند ۹۶ تا دوشنبه،۲۸ اسفند ۹۶ با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز که در بند (ب) بیان شده با در نظر گرفتن رشته محل قبولی به نشانی مشخص شده که در جدول ۴ دفترچه راهنمای جذب دوره های مشخص شده مراجعه حضوری کنند.

همه متقاضیان بایستی در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام حضوری اقدام کنند در غیر اینصورت عدم مراجعه شما به نشانه انصراف شما از تحصیل در این دانشگاه می باشد.

حال به ارائه چند توصیه مهم در این رابطه می پردازیم.

۱٫طبق اطلاعیه دانشگاه علمی کاربردی ظرفیت جذب متقاضی در کدرشته ۲۰۰۹۴ که در دفترچه راهنمای درج شده بود در این دوره حذف شده است.به بیان دیگر در این رشته جذب دانشجو صورت نمی گیرد.

۲٫طبق اطلاعیه دانشگاه علمی کاربردی نتایج رشته های کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار و کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی که مربوط به مرکز علمی کاربردی شرکت تعاونی تولید قارچ می باشد در این مرحله بیان نمی شود.این نتایج در ادامه اعلام می شود.

برای اطلاع از مدارک ثبت نام با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹