خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ به چه صورت اعلام می شود؟ اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ چه زمانی است؟ در این نوشته به بررسی اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ می پردازیم.

آگاهی از نتایج کنکور انشگاه آزاد ۹۷ موضوعی است که بعد از شرکت در کنکور مورد توجه قرار می گیرد.روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۹۷ زمان برگزاری آزمون سراسری در ۵ گروه آزمایشی است.در نیمه دوم مرداد نتایج کنکور دانشگاه آزاد مشخص می شود.

در این زمان است که مشخص می شود کدام دسته از متقاضیان مجاز به انتخاب رشته هستند و کدام یک نمی توانند انتخاب رشته انجام دهند.داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند باید بعد از مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نسبت به آن اقدام کنند.

چگونه نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ را مشاهده کنیم

به سه طریق می توان نتایج کنکور دانشگاه آزاد را مشاهده کرد.

در روش اول می توان با استفاده از شماره داوطلبی،شماره شناسنامه و سال تولد نتایج کنکور سراسری ۹۷ را مشاهده کرد.

در صورتی که شماره داوطلبی خود را فراموش کرده اید در روش دوم می توانید با استفاده از شماره پرونده،کدرهگیری و اطلاعات شخصی در جهت مشاهده نتایج کنکور ۹۷ اقدام کنند.

در صورتیکه نتوانید به کد رهگیری دسترسی داشته باشید در روش سوم می توانید با استفاده از شماره پرونده،شماره سریال و اطلاعات فردی در جهت مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۷ اقدام کنید.

در صورتیکه نتوانستید با استفاده از روش های مذکور نتایج کنکور سراسری را مشاهده کنید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید تا با دریافت اطلاعات مورد نیاز شما کارنامه شما را ارائه دهند.

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در اواخر مرداد ماه می باشد.بعد از مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد با دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و مطالعه آن می توانید نسبت به انتخاب رشته اقدام کنید.

 

در نظر داشته باشید به علت اینکه شما مجاز به انتخاب ۲۰ کدرشته محل هستید باید دقت کافی را به خرج دهید.مشاوران مالیم گروه آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای و انجام انتخاب رشته برای شما داوطلبان و متقاضیان عزیز می باشد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

اواخر شهریور ماه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد.چنانچه نام شما در لیست پذیرفته شدگان قرار داشت می بایست در زمان مقرر نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه مربوطه اقدام کنند.چنانچه داوطلبی موفق به قبولی نشد یا از رشته قبولی خود رضایت کامل نداشت این فرصت برای او فراهم است تا در زمان تکمیل ظرفیت نسبت به انتخاب رشته مورد نظر خود اقدام کند.

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهرماه می باشد.تنها داوطلبانی می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند که کنکور سراسری ۹۷ شرکت کرده باشند و کارنامه آزمون برای آن ها صادر شده باشد.چنانچه دانشجویی در مرحله اول انتخاب رشته قبول شده باشد

بنابه دلایلی در مرحله تکمیل ظرفیت نیز شرکت کند قبولی قبلی وی باطل می شود و باید در دانشگاه جدید ادامه تحصیل بدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹