خانه / اعلام نتایج / اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ به چه صورت اعلام می شود؟ اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ در چه تاریخی اعلام می شود؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ بپردازیم.

اعلام نتایج کنکور سراسری بعد از برگزاری کنکور سراسری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.اعلام نتایج در نیمه دوم مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش ظاهر می شود.بعد از مشاهده نتایج کنکور سراسری نوبت به انتخاب رشته کنکور سراسری می رسد.در ادامه به بررسی دقیق انتخاب رشته دانشگاه سراسری می پردازیم.

روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۷

مشاهده نتایج کنکور سراسری از طریق سایت سنجش انجام می شود.نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری به ۳ طریق انجام می شود.

در روش اول داوطلب با استفاده از شماره داوطلبی،شماره شناسنامه و سال تولد می تواند کارنامه کنکور سراسری خود را مشاهده کند.

در روش دوم چنانچه داوطلب شماره داوطلبی خود را فراموش کرده باشد با استفاده از شماره پرونده،کدرهگیری و اطلاعات شخصی می تواند می تواند کارنامه کنکور سراسری خود را مشاهده کند.

در روش سوم در صورتی که فرد به کد رهگیری دسترسی نداشته باشد با استفاده از شماره پرونده،شماره سریال و اطلاعات فردی می تواند کارنامه کنکور سراسری خود را مشاهده کند.

در صورتی که از طریق روش های زیر نتوانستید کارنامه خود را مشاهده کنید می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید و با ارائه اطلاعات مورد نیاز کارنامه خود را دریافت کنید.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری نوبت به انتخاب رشته می رسد.اعلام نتایج در نیمه دوم مرداد ماه انجام می شود.

انتخاب رشته دانشگاه سراسری فرآیندی حساس است و نیاز به دقت و اطلاعات کافی دارد.سعی کنید در هنگام انتخاب رشته از یک مشاور مجرب تحصیلی استفاده کنید.مالیم گروه با برخورداری از مشاوره تحصیلی مجرب آماده ارائه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ می باشد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

اواخر شهریور ماه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد.کسانی که نام آن ها در لیست قبولی دانشگاه سراسری قرار داشت باید در زمان مقرر با داشتن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام حضوری خود در دانشگاه مورد نظر اقدام کنند.کسانی که موفق به قبولی نشدند یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند می توانند شانس خود را در زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت امتحان کنند.

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

دراواخر مهرماه و آبان ماه فرصت مجددی به متقاضیان دانشگاه سراسری تحت عنوان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت داده می شود تا مجدد برای حضور در رشته دلخواه خود در دانشگاه سراسری تلاش کنند.تنها کسانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کنند که در جلسه کنکور سراسری ۹۷ شرکت کرده باشند.اگر دانشجوی هستید و مجدد در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کرده اید و موفق به قبولی شده اید ،قبولی قبل شما باطل و باید در رشته جدید ادامه تحصیل دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹