خانه / مقالات / اموزش تست زنی حسابان

اموزش تست زنی حسابان

اموزش تست زنی حسابان

اموزش تست زنی حسابان درس حسابان و دیفرانسیل جزو دروس مفهومی وسخت هستند که برای آمادگی آن برای امتحان کنکور باید فرآیند یادگیری طی پروسه ای سه مرحله ای صورت گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مالیم تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تست زنی کنکور

مرحله اول مربوط به یادگیری میباشد.درس حسابان جزوه دروس تخصصی ومفهومی محسوب میشود که برای یلدگیری آن نیاز به تلاش زیاد دارید.

در سال های گذشته جزوات ،کلاس ها وسی دی های مخصوصی در بخش آموزش تشکیل شده اند که فرآیند یادگیری را سریع میکند.با حل تمرین های زیاد ودیدن فیلم های آموزشی وشرکت در کلاس ها میتوان به یادگیری کامل رسید.

هفت تکنیک برتر تست زنی که میتوانید که مطالعه کنید.

حسابان درس تخصصی است وتا زمانی که نتوانستیم به تسلط کامل بر روی مطالب درسی برسیم نمیتوانیم در حل تست های کنکور با کیفیت عمل کنیم.

مفهومی بودن درس حسابان به این معنی نیست که فرمول های مربوط به هر مبحث را حفظ نکنیم بلکه باید روی فرمول های اساسی وکاربردی تسلط خاصی داشته باشیم.

اموزش تست زنی حسابان و دیفرانسیل 

در فرآیند یادگیری ۲ عامل وجود دارد که در سرعت یادگیری را افزایش میدهد.فاکتور اول خلاصه نویسی است.داوطلبان باید بعد پایان مطالعه هر مبحث خلاصه نویسی دقیق در مورد آن مبحث داشته باشند.این کار سبب میشود در زمان مرور ما یک بانک اطلاعاتی قوی در اختیار داشته باشیم.

دوم حل تست های آموزشی که باید بلافاصله بعد از مطالعه صورت گیرد.این حل کمک میکند تا مطالب درسی در ذهن تثبیت شوند البته باید توجه کنیم مهم دقت وحل تست است ودر این مرحله زمان زیاد مدنظر نیست.

مرحله دوم تمرین زیاد است.حسابان درسی است که حجم مطالب ارائه شده در آن بسیار بالااست و باید برای یادگیری آن تمرینات بسیاری در فواصل زمانی مشخص حل کرد.بهتر است تست ها را بررسی کنیم  و در پایان درصد گیری کنیم تا از این طریق دقت خود را افزایش دهیم.البته در این مرحله باید زمان را نیز لحاظ کنیم.

مرحله سوم مربوط به تثبیت مطالب است.بین مطالعه و امتحان کنکور فاصله زمانی زیادی وجود دارد و برای تثبیت مطالب باید طبق یک برنامه ریزی منظم به مرور دروس بپردازیم.

برای این کار میتوانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹