خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی

انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی

انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی

انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی و ثبت نام وانتخاب رشته در دانشگاه ها ورشته های خاص بدون کنکور وبراساس عقبه تحصیلی فرصت خوبی است که باید به نحو احسن از آن استفاده کرد.داوطلبان کنکور سراسری که به هر دلیلی نتوانستند در کنکور سراسری ۹۶شرکت کنند یا نتوانستند به نتیجه دلخواه خود برسند میتوانند از این فرصت برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده کنند.

در این نوشته میخواهیم با کمک مشاوران مالیم گروه بررسی ثبت نام در دانشگاه براساس سوابق تحصیلی وبدون کنکور بپردازیم.

تاریخ ثبت نام در رشته های بدون کنکور وبراساس سوابق تحصیلی دانشگاه های دولتی ۹۶

تاریخ ثبت نام رشته هایی که قبولی در آن ها براساس سوابق تحصیلی انجام میگیرد درنیمه دوم مرداد ۹۶استارت میخورد وتا ۱۰روز ادامه میابد.در این مدت زمان متقاضیان حتما باید انتخاب رشته خود را انجام دهند.دانشجویان دانشگاه های پیام نور وموسسات غیرانتفاعی میبایست در همین زمان انتخاب رشته خود را انجام دهند تا ثبت نام آن ها تکمیل شود.

اگر به هر دلیلی نتوانستید در زمان مقرر انتخاب رشته خود را انجام دهید حتما با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید تا به صورت کامل وتخصصی راهکار مناسب را برای ثبت نام مجدد به شما ارائه دهند.

نحوه ی ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های دولتی ۹۶

برای ثبت نام در رشته هایی که نیاز به امتحان کنکور ندارند وصرفا براساس سوابق تحصیلی صورت میگیرد نیاز به حضور فیزیکی در دانشگاه مورد نظر نمیباشد وداوطلبان میتوانند تنها با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند.سازوکار این ثبت نام به این گونه است که باید ابتدا به درون سایت وقسمت ثبت نام براساس عقبه تحصیلی مرداد ۹۶بروید.

بعد از ورود به این قسمت وارد سامانه انتخاب رشته بدون کنکور میشوید که برای وارد شدن به این قسمت نیاز به یک کد ۱۲رقمی دارید که باید آن را خریداری کنید.

در این مرحله شما میتوانید انتخاب رشته خود را انجام دهید.البته شما ابتدا باید دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه دولتی را خوانده وکاملا روی آن مسلط باشید وزمان انتخاب رشته کدهای مورد نیاز را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹