خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ازاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ازاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ازاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ازاد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد دوبار در سال انجام می شود. دوره اول در مهر ما و دوره ی دوم در بهمن ماه ثبت نام تکمیل ظرفیت انجام می شود.
داوطلبان پس از ثبت نام و اعلام نتایج باید انتخاب رشته خود را انجام دهد.تکمیل ظرفیت فرصتی خوبیست که داوطلبان ثبت نام با آزمون دانشگاه ازاد شانس مجدد خود را امتحان کنند.
برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد می توانید با راهنمایی و مشاوره تحصیلی مالیم گروه رشته ی مناسب خود را انتخاب کنید.
اما در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد باید به نکاتی توجه کرد.در ابتدا مشاورین مالیم گروه برای راهنمایی از نحوه ی انتخاب رشته ی شما دفترچه ی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را قرا دارند که برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶

تکمیل ظرفیت فرآیندی است که به منظور تکمیل کادر دانشجویی دانشگاه ها برگزار می شود.دانشگاه هایی که نتوانستند در زمان انتخاب رشته ارشد پذیرش دانشجویان خود را به حدنصاب برسانند در این زمان برای جذب دانشجو اعلام آمادگی میکنند.مثال این دانشگاهها می توان به دانشگاه های دولتی روزانه،پیام نور،غیرانتفاعی و… اشاره کرد.
گروه تجربی اصلی ترین گروهی هستند که در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فعالیت می کنند.گروه های انسانی ، فنی حرفه ای و کاردانش و ریاظیث اکثرا بدون آزمون کنکور است و رشته هایی که با آزمون و محل انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد هستند بسیار محدود اند.

برای انتخاب رشته تلفنی وارد صفحه شوید.

باید بدانید که اگر شما در هر رشته ای غیر از پزشکی و رشته های پیرا پزشکی تمایل به تحصیل دارید اکثرا در شهر خودتان و یا نزدیکی شهر شما در دانشگاه های آزاد علمی کاربردی ، غیر انتفغاعی بدون آزمون کنکور پذیرش می کند.
شما عزیزان برای مشاوره تحصیلی کسب پاسخ تمامی سوالاتتان می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب با مشاوران مالیم گروه تماس برقرارکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹