خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری آخرین شانس برای حضور داوطلبان در دانشگاه سراسری است.همه ساله به دلیل اینکه تعدادی از داوطلبان به دلایلی نتوانستند در انتخاب رشته انلاین کنکور سراسری به موفقیت دست یابند یا از رشته و دانشگاه خود فعلی خود راضی نیستند می توانند در زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت کنند.

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

براساس اطلاعیه سازمان سنجش تاریخ تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ از ۲۳ آبان الی ۲ آذر می باشد.همه دانشگاه هایی که در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری نتوانستند ظرفیت خود را به حد نصاب برسانند می توانند در این زمان اعلام نیاز کنند.

زمان ورود داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت موفق به کسب پذیرش دانشگاه شده اند بهمن ماه می باشد.برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

متقاضیان حضور در فرآیند تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری باید منتظر باشند تا سازمان سنجش فهرست رشته هایی را که در تکمیل ظرفیت ارائه می شوند منتشر کند.

بعد از انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ در گروه های مختلف رشته های ارائه شده همانند انتخاب رشته کنکور سراسری دارای کد رشته های خاص خود است.

هر متقاضی مجاز است تعداد ۵۰ انتخاب رشته تحصیلی خود را درون سایت سازمان سنجش ثبت کند و به دنبال آن کد رهگیری را دریافت کند.

نتایج مربوط به تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.اعلام نتایج به صورت کاملا اینترنتی صورت می گیرد و دست یابی به آن تنها از طریق وارد کردن اطلاعات شخصی می باشد.

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شرکت در تکمیل ظرفیت بر ۲اساس می باشد.اول براساس سوابق تحصیلی که مربوط به دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور می باشد  وتنها شرط آن داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد و براساس معدل می باشد.

دومین اساس شرکت در جلسه کنکور سراسری ۹۶ می باشد که داوطلب باید در جلسه شرکت کرده باشد تا بتواند در انتخاب رشته تلفنی تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹