خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز

انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز

انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز

انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به چه صورت است؟

شرایط انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز چیست؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارائه دادیم در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز بپردازیم.

انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز
انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز

داروسازی جزء رشته های برتر و برجسته گروه آزمایشی تجربی است که داوطلبان و متقاضیان بسیاری قبولی در این رشته را هدف خود قرار می دهند.

دانشگاه های علوم پزشکی این رشته را ارائه می دهند ولی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از جمله دانشگاه هایی است که در این رشته به صورت متمرکز فعالیت می کند و دانشجویان با مهارت و دانش کافی در این رشته از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند.در نتیجه نفرات برتر کنکور که خواهان ادامه تحصیل در این رشته هستند تمایل دارند در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ثبت نام کنند.

انتخاب رشته داروسازی براساس رتبه دانشگاه تبریز

برای انتخاب رشته و ثبت نام در رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز باید حدود رتبه های نفرات قبول شده در این رشته در سال های قبل را بدانید تا بتوانید از فرصت های انتخاب رشته خود به نحو احسن استفاده کنید.

حال به بیان رتبه های آخرین نفرات قبول شده در مناطق مختلف با احتساب و بدون احتساب سهمیه های مختلف در رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می پردازیم.

آخرین فرد قبول شده در منطقه ۱ در رشته داروسازی توانست رتبه ۱۵۷۱ را در کنکور سراسری ۹۶ به دست آورد.رتبه کشوری وی ۵۴۴۷ بوده است.البته این داوطلب مجوز ورود در نیم سال دوم دانشگاه را به دست آورد.

در منطقه ۱ یک داوطلب نیز با استفاده از سهمیه مناطق محروم در رشته های پزشکی توانست مجوز ورود به این رشته در دانشگاه علوم پزشکی تبریز را به دست آورد.رتبه این فرد ۱۶۱۲ و رتبه کشوری او ۵۶۰۶ بوده است.

در منطقه ۲ آخرین فرد قبولی توانست رتبه ۲۰۵۷ را به دست آورد و رتبه کشوری وی ۴۸۳۷ بوده است.

در منطقه ۲ دو داوطلب با استفاده از سهمیه مناطق محروم توانستند در این رشته و دانشگاه ثبت نام کنند.رتبه آخرین نفر ۳۲۸۴ و رتبه کشوری وی ۷۹۱۲ بوده است.

در منطقه ۳ آخرین فرد قبول شده در نیم سال تحصیلی دوم توانست رتبه ۸۲۴ و رتبه کشوری ۵۶۰۶ را به دست آورد.

در منطقه ۳ نیز یک داوطلب با استفاده از سهمیه مناطق محروم توانست به دانشگاه راه یابد.رتبه وی ۱۰۶۳ و رتبه کشوری او ۶۸۱۷ بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹