خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت ۹۷ به چه صورت است؟ شرایط انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷ چیست؟انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷

چه زمانی است؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷ بپردازیم.

همانطور که اطلاع دارید کنکور دانشگاه آزاد و سراسری با یکدیگر ادغام شده است و برای حضور در این کنکور نیازی به ثبت نام جداگانه نیست.همه داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند در صورت قبولی در رشته محل مورد نظر خود می توانند در صورت تمایل در انتخاب رشته دانشگاه آزاد  نیز شرکت کنند.

برای مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

زمان انتخاب رشته کنکور آزاد ۹۷

نتایج اولیه کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ اواخر مرداد ماه می باشد.بعد از مشخص شدن نتایج مهم ترین کار بحث انتخاب رشته می باشد.انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می شود.بعد از مشخص شدن نتایج اولیه کنکور برای هر متقاضی ۲ کارنامه صادر می شود.

که یکی مربوط به انتخاب رشته دانشگاه سراسری و دیگری مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد.در صورتی که داوطلب مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده است ابتدا باید اطلاعات لازم در مورد ظرفیت رشته ها و همچنین تراز قبولی رشته های دانشگاه آزاد ۹۷  کسب کنید.

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد ۹۷

مهم ترین فاکتور در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تراز قبولی می باشد.اساس انتخاب رشته باید میزان علاقه مندی و توانمندی شما باشد.هر داوطلب مجاز است ۲۰ رشته محل مورد نظر را انتخاب کند و در فرم انتخاب رشته وارد کند.با این محدودیت سعی کنید انتخاب های خود را به شکل کاملا منطقی و هوشیارانه انجام دهید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷

نتایج نهایی نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و در صورت قبولی هر داوطلب باید به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر مراجعه کند و با ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام نهایی را انجام دهد.

چنانچه داوطلبی موفق به قبولی در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نشد ولی در کنکور سراسری شرکت کرد مجدد می تواند در مرحله انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کند.

برای کسب اطلاعات و مشاوره تحصیلی آنلاین بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

یک دیدگاه

  1. می خواهم در یک از رشته های پزشکی بدون کنکور شرکت کتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹