خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد بصورتیکه در سراسر کشور این ازمون به صورت همزمان برگزار میگردد.

در جلسه آزمون سراسری که داوطلبان در رشته های که تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز می باشند، می‌توانند از امروز پنج‌شنبه ۱۹ تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ماه با مراجعه به سامانه دانشگاه ازاد مراجعه نمود و انتخاب رشته در انجام دهند ونسبت به انتخاب ۲۰ رشته محل اقدام نمایند.

متقاضیان پذیرفته شدن که ازمون اولیه را شرکت کرده ولی علاقه مند است که در رشته های مانند هنر و ورزش و یا علوم انسانی شرکت بمند و ازمون ان رشته را نیز بدهد.

برای کشب اطلاعات ببیشتر و آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید و از فرصت ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۶-۹۷ دو یا سه گروه آزمایشی بهره‌مند شوند و با کسب امتیاز بیشتر و به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با گرایش انتخابی و کد رشته انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب ۲۰ رشته محل اقدام نمایند .

داوطلبان در نظر داشته باشند که اگر می خواهند در دو و یا چند ازمون شرکت نمایند می بایست کارت اعتباری ورود به جلسه ازمون را تهیه نماییند.

اعلام نتایج دانشگاه ازاد با ازمون ۹۶

اعلام نتایج دانشگاه ازاد با ازمون ۹۶ داوطلبانی که برای ثبت رشته های که محل انها در دفترچه وجود ندارد از دو طریق اقدام نماییند اول با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید و مشاوره های و اطلاعات لازمه را داشته باشید و در راه دوم از طریق مراجعه به سایت ازمون اقدام نمایید.

داوطلبان ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به خریداری کارت اعتباری دوره مربوطه کنند.

نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی هفته آخر شهریور ماه اعلام خواهد شد.

در این زمینه دکتر مجتبی علوی فاضل سخنگوی دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ملاک انتخاب رشته نمره‌ای که داوطلب در مجموعه آزمونی به دست آورده اند و همچنین اولویت های انتخابی که در مجموعه ی آزمونی مشخص کرده اند است.

سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان با توجه و در دست داشتن و بر اساس کارنامه سازمان سنجش و با استفاده از کد شناسه‌ای که در کارنامه اعلام نتایج که سازمان سنجش منتشر می‌شود می‌توانند به سامانه مرکز سازمان سنجش مراجعه کرده و با استفاده از آن کد شناسه وارد سیستم شده و انتخاب رشته جداگانه انجام دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹