خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۶

انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۶

انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۶

انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۶ پیش از هر چیز باید بگوییم که انتخاب رشته وتحصیل در دانشگاه علمی کاربردی نیاز به امتحان ورودی ندارد.
دانشگاه علمی کاربردی چند سالی است که به مکان خوبی برای تحصیل افراد شاغل تبدیل شده است.

این دانشگاه سالانه ۲ بار پذیرای دانشجویان در مقطع کاردانی وکارشناسی است.مقطع کارشناسی ارشد چندین سال است که برگزار نشده است ونمیتوان به طور حتم نسبت به پذیرش آن در سال ۹۶ سخن گفت ولی مقاطع کاردانی وکارشناسی طبق سال های قبل اقدام به پذیرش دانشجو میکند.

برای اطلاع از شهریه دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.
در این نوشته میخواهیم به بررسی ابعاد ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی ارشد دانشگاه علمی وکاربردی بپردازیم.

انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۶ در مقطع کاردانی

متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم از دبیرستان در هر رشته ای میباشند قادرند با ثبت نام در دانشگاه جامع علمی وکاربردی در مقطع کاردانی،مدرک فوق دیپلم یا کاردانی خود را بگیرند.
یکی از برجسته ترین مزایای تحصیل در دانشگاه جامع علمی وکاربردی این است که هیچ محدودیتی برای افراد وجود ندارد یعنی اگر فرد خواهان تحصیل در رشته ای باشد که با مدرک دیپلم او سنخیتی ندارد میتواند در آن رشته تحصیل کند البته به این شرط که رشته مورد نظر در لیست رشته های دانشگاه علمی وکاربردی باشد.در نتیجه هیچگونه محدودیتی برای افراد وجود ندارد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی و کاربردی کلیک کنید.
البته تحصیل در دانشگاه جامع علمی وکاربردی نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوان با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.
هزینه هر ترم در دانشگاه جامع علمی وکاربردی بستگی به واحدهای انتخابی دارد که معمولا بین ۶۰۰ تا ۸۰۰هزار تومان برآورد شده است.

انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی وکاربردی ۹۶ در مقطع کارشناسی

کسب مدرک کارشناسی در دانشگاه علمی و کاربردی بصورت ناپیوسته است به این صورت نمیتوان بصورت مستقل به مدت ۴سال برای مدرک کارشناسی تحصیل کرد.ابتدا باید به مدت ۲سال یا ۲سال ونیم در مقطع کاردانی تحصیل کنیم وبعد از کسب مدرک کاردانی میتوان در مقطع کارشناسی تحصیل کرد که جمعا به مدت ۴الی ۵سال بطول میکشد.
البته کسانی که مدرک فوق دیپلم دارند میتوانند در مقطع کارشناسی شرکت کنند.همچنین نیازی به یکی بودن رشته نمیباشد.شهریه در دانشگاه جامع علمی وکاربردی ۹۶ در مقطع کارشناسی حدود۷۰۰تا ۹۰۰هزار تومان میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹