خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل به چه صورت است؟

شرایط انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل چیست؟

برای انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل بپردازیم.

دانشگاه علوم پزشکی بابل از جمله دانشگاه های فعال  و تراز اول در سطح کشور می باشد که همه ساله تعداد زیادی از داوطلبان و متقاضیان رشته های پزشکی و پیراپزشکی خواهان ورود به این دانشگاه هستند.

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل
انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل

بسیاری از متقاضیان رشته های پزشکی و پیراپزشکی این سوال را دارند که رتبه و تراز مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه های علوم پزشکی چیست؟ این موضوع مربوط به بحث انتخاب رشته می شود.بعد از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری،زمان انتخاب رشته فرا می رسد.مهم ترین نکته در بحث رشته های خاص در دانشگاه های تراز اول اطلاع از وضعیت رتبه و تراز آخرین فرد قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر در سال های قبل است به همین دلیل سعی داریم در این نوشته به بررسی و بیان آخرین رتبه نفرات پذیرفته شده در رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل در سهمیه مناطق بپردازیم.

اخرین رتبه قبولی دانشگاه علوم پزشکی بابل

آخرین فرد قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل توانست رتبه ۹۰۷ را در منطقه ۱ کسب نماید و رتبه کشوری وی ۲۹۶۵ است.

آخرین فرد قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل در منطقه ۲ توانست رتبه ۱۷۶۲ را در سهمیه کسب کند و رتبه کشوری وی ۴۴۶۴ می باشد.

آخرین فرد قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل در منطقه ۳ توانست رتبه ۴۶۴ را در سهمیه خود کسب کند و رتبه کشوری وی ۳۴۴۲ است.

رشته دندانپزشکی

آخرین فرد قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل توانست در منطقه ۱ رتبه ۵۹۹ را کسب کند و رتبه کشوری وی ۱۹۰۴ است.

آخرین فرد قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل توانست در منطقه ۲ رتبه ۱۷۴۱ را کسب کند و رتبه کشوری وی ۴۱۱۹ است.

آخرین فرد قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل توانست در منطقه ۳ رتبه ۶۵۶ را کسب کند و رتبه کشوری وی ۴۶۵۴ است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹