خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران به چه صورت است؟

شرایط انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران چیست؟

برای انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

در این نوشته سعی داریم به بررسی و بیان انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران بپردازیم.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در شهر ساری واقع شده است از جمله دانشگاه های معتبر و ممتاز است که هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان و داوطلبان رشته های پزشکی و پیراپزشکی را پذیرش می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بابل
انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی مازندران

برای ورود به این دانشگاه در رشته های پزشکی و پیراپزشکی نیاز به کسب رتبه های عالی در کنکور سراسری دارید.دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی،کارشناسی تکنولوژی پرتوشناسی-رادیولوژی،علوم آزمایشگاهی،هوشبری،پرستاری،مامایی،کارشناسی بهداشت عمومی،اتاق عمل،مهندسی بهداشت حرفه ای،مهندسی بهداشت محیط،کاردرمانی،فناوری اطلاعات سلامت دانشجویان واجد شرایط را پذیرش می کند.

اخرین رتبه قبولی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

در این نوشته می خواهیم به بیان رتبه آخرین نفرات قبول شده در رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی مازندران بپردازیم.امید است که با دریافت این اطلاعات بتوانید به انتخاب رشته دقیق دست یابید.البته لازم به ذکر است که انتخاب رشته خود را به نفرات مطلع و آگاه بسپارید.

رشته پزشکی

آخرین فرد قبول شده در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران توانست در منطقه ۱ رتبه ۹۸۲ را کسب کند و رتبه کشوری وی ۳۲۰۹ بوده است.البته این فرد مجوز ورود در نیم سال دوم را کسب کرده است.

آخرین فرد قبول شده در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران توانست در منطقه ۲ بدون احتساب سهمیه بومی گزینی مناطق محروم رتبه ۱۳۲۸ را کسب نماید.البته رتبه کشوری وی ۳۱۶۳ شده است.این دانشجو نیز مجوز ورود به دانشگاه را در نیم سال دوم کسب کرده است.

آخرین فرد قبولی منطقه ۳ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران توانست رتبه ۷۶۱ را در منطقه ۳ کسب نماید و رتبه کشوری ۵۲۸۴ بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین انجام انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹