خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی

انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی

انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی

انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی هرسال تعداد کثیری از متقاضیان برای ورود به دانشگاه های دولتی با یکدیگر رقابت میکنند که امتحان کنکور بعنوان یک فیلتر داوطلبان را از هم تفکیک میکند.موسسات ودانشگاههای غیرانتفاعی چندسالی است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است.

دانشگاه های غیرانتفاعی با افزایش کیفیت خود در زمینه آموزش،برگزاری کلاس ها،تعداد رشته هایی که در دانشگاه مورد نظر ارائه میشوند،چند سالی است که بعنوان رقیب جدی برای دانشگاه های روزانه وتراز اول در جذب دانشجو محسوب میشوند به طوری که متقاضیان زیادی علاقه مند به تحصیل در این دانشگاهها هستند.

برای کسب نتایج انتخاب رشته کلیک کنید.

ورود به این دانشگاه به ۲صورت است:

یک راه ورود وثبت نام در دانشگاه از طریق کنکور سراسری وقبولی در آن است

راه دیگر ورود وثبت نام در دانشگاه مورد نظر براساس عقبه تحصیلی وبدون کنکور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارسناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

زمانی که خواهان ثبت نام در دانشگاه براساس سوابق تحصیلی وبدون کنکور هستید میتوانید در دو مقطع کاردانی وکارشناسی بطور ناپیوسته ثبت نام کنید. در این نوشته تا حد امکان به بررسی شرایط ونحوه ثبت نام در دانشگاه غیرانتفاعی میپردازیم.در صورت درخواست اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تاریخ انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۶

ثبت نام وانتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی هرسال در ۲نوبت برای ورودی مهر وبهمن صورت میگیرد.زمان ثبت نام توسط سازمان سنجش اعلام میشود که طبق روال سال های اخیر زمان ثبت نام برای ورودی مهر با زمان انتخاب رشته کنکور سراسری یکی بوده است ودر مرداد ماه صورت گرفته است وبرای ورودی بهمن زمان ثبت نام در آبان ماه بوده است.

برای کسب زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه غیرانتفاعی۹۶ مشروط به حضور در کنکور نیست وهمه متقاضیان برای ادامه تحصیل میتوانند  بدون کنکور در دانشگاه غیرانتفاعی ثبت نام کنند.

متقاضیانی که در کنکور سراسری ۹۶ثبت نام کردند ولی به هر دلیلی نتوانستند در جلسه کنکور شرکت کنند برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاههای غیرانتفاعی ۹۶بصورت زیر عمل کنند:

ابتدا باید به سایت سازمان سنجش رجوع کنند وبدون تهیه کارت اعتباری اقدام به انتخاب رشته بکنند.البته با توجه به سابقه تحصیلی این فرآیند صورت میگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه

  1. سلام.من از ثبت نام در دانشگاه غیرانتفاعی عقب ماندم الان امکان ثبت نام داشگاهش هست؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹