خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه

انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه

انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه

انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه به چه صورت است؟

برای انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه چه اطلاعاتی لازم داریم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد انتخاب رشته براساس رتبه رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بپردازیم.

انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه
انتخاب رشته دندانپزشکی براساس رتبه

رشته دندانپزشکی به دلیل موقعیت اجتماعی آینده و بحث درآمد خوب آن ،از استقبال شدید بسیاری از داوطلبان و متقاضیان گروه آزمایشی تجربی قرار گرفته است.حتی کسانی هم که در رشته های دیگر فارغ التحصیل شده اند حتی سعی می کنند با هدف تحصیل در رشته دندانپزشکی مجدد در کنکور سراسری شرکت کنند.در این میان خبرهایی مبنی بر ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور مطرح می شود که باید بگوییم این اخبار دروغ است و صحت ندارد و تنها با هدف اخاذی و کلاه برداری مطرح می شود.

انتخاب رشته براساس رتبه دندانپزشکی

اگر هدف شما قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است باید اطلاعات جامعی در مورد رتبه های قبول شده این رشته درسال های قبل به دست آورید.ما قصد داریم در این نوشته رتبه آخرین نفرات قبول شده در مناطق مختلف با احتساب سهمیه ها را برای شما بیان کنیم تا با اطلاع از این رتبه ها هدف گذاری دقیقی برای خود تعیین کنید و به دنبال آن انتخاب رشته دقیقی انجام دهید.

آخرین فرد قبولی در منطقه ۱ بدون احتساب سهمیه بومی گزینی توانست رتبه ۴۸۹ را در در کنکور سراسری ۹۶ به دست اورد تا در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شود.البته با احتساب سهمیه بومی گزینی آخرین فرد قبول شده در این رشته توانست رتبه ۱۵۳۷ را در منطقه ۱ بدست آورد تا در این رشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شود.رتبه کشوری این داوطلب ۵۳۱۹ بوده است.

در سهمیه منطقه ۲ آخرین فردی که جواز ورود به این رشته را به دست آورد توانست رتبه ۷۷۷۵ را به دست آورد.رتبه کشوری این فرد ۱۹۱۰۴بوده است.

در سهمیه منطقه ۳ آخرین فردی که توانست در این رشته قبول شود رتبه ۲۰۳ را در کنکور سراسری کسب کرد و رتبه کشوری وی ۱۵۹۸ بوده است.

برای انجام انتخاب رشته مطمئن با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹