خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد به چه صورت است؟

شرایط انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد چیست؟

زمان انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد چه موقع است؟

در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد بپردازیم.

سال قبل کنکور دانشگاه سراسری و کنکور دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام شد و داوطلبان در یک کنکور تحت عنوان کنکور سراسری شرکت کردند.ولی در زمان اعلام نتایج برای هر داوطلب ۲ کارنامه صادر شد که یکی مربوط به انتخاب رشته دانشگاه سراسری و دیگری مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد است.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته با ما تماس بگیرید.

مشاوره انتخاب رشته در اهواز

اگر شما طبق کارنامه اعلام نتایج مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد باشید می توانید با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه آزاد

در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شما می توانید ۲۰ کد رشته را از میان رشته های موجود انتخاب کنید.به دلیل محدودیت انتخاب حساسیت کار کمی بالا می رود و بهتر است که فرآیند انتخاب رشته زیر نظر مشاوره انتخاب رشته صورت بگیرد.

این نکته مهم است که اولویت پذیرش شما در رشته مورد نظر براساس ترتیب چینش شما نیست بلکه انتخاب این رشته توسط رتبه های بالاتر از شماست یعنی اگر ظرفیت یک رشته ۵۰ نفر باشد و شما رتبه ۱۰۰ کسب کرده باشید در بدبینانه ترین حالت باید رتبه های ۱تا ۹۹ به تعداد ۴۹ د راین رشته پذیرش شده باشند و نفر ۵۰ شما باشید.

در این میان کسانی هستند که رتبه خوب کسب کرده اند و خواستار قبولی در رشته های تراز اول هستند.در نتیجه بهتر است از مشاوره مربوطه چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری راهنمایی لازم را دریافت کنید.

در این میان عده ای به دلیل عدم دسترسی حضوری به مشاوره تحصیلی از راه برقراری تماس یا اینترنت خدمات مشاوره ای دریافت می کنند و گاها در زمان انتخاب رشته به صورت تلفنی رشته های مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹