خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد به چه صورت است؟

شرایط انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد چیست؟

زمان انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد چه موقع است؟

در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه ازاد بپردازیم.

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری نوبت به انتخاب رشته می رسد.برای هر داوطلب ۲کارنامه صادر می شود که یکی مربوط به انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و دیگری مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد.

مشاوره انتخاب رشته در اهواز

برای انتخاب رشته ابتدا باید به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با خرید کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.شما می توانید از بین رشته های موجود در گروه آزمایشی مربوط به خود تعداد ۲۰ رشته را انتخاب کنید و در فرم مخصوص وارد کنید.

این نکته حائز اهمیت است که برخلاف سال های قبل که ترتیب قرار دادن رشته ها در دفترچه انتخاب رشته مهم بود،الان دیگر تفاوتی وجود ندارد.و شما تنها با وارد کردن نام و کد رشته در فرم انتخاب رشته می توانید از شانس قبولی در آن رشته بهره مند شوید.

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد انلاین

گاها اتفاق می افتد که به دلیل استرس زیاد و عدم اطلاعات کافی متقاضی قادر به انتخاب رشته درست نیست و نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره دارد.

بسیاری از موسسات آموزشی و مشاوره تحصیلی در زمان انتخاب رشته دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اقدام به ارائه مشاوره به داوطلبان و متقاضیان می کنند.این افراد با دریافت هزینه های بالا به صورت حضوری برای افراد انتخاب رشته می کنند.

تعدادی از مراکز مشاوره ای و تحصیلی در سطح کشور فعال اند که به صورت تلفنی بدون دریافت هزینه ای در انجام انتخاب رشته به شما کمک می کنند که این کار تحت عنوان انتخاب رشته مجازی خطاب می شود.

مالیم گروه بعنوان یکی از بهترین کارگروه های آموزشی در سطح کشور آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی می باشد.کافی است با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹