خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری ۹۷

انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری ۹۷

انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری ۹۷

انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری ۹۷ به چه صورت انجام می شود؟ آیا شرایط خاصی برای انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری ۹۷ وجود دارد؟ برای اطمینان از انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری ۹۷ باید به چه مراکزی مراجعه کنیم؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم.

جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

انتخاب رشته یکی از مهم ترین کارهایی هست که متقاضی و داوطلب ورود به دانشگاه باید انجام دهد.انتخاب رشته کنکور سراسری مشخص کننده نتیجه سال های تحصیلی مقطع دبیرستان است لذا باید به درستی انجام شود.

گروه مالیم با برخورداری از تیم و متخصصان مجرب حوزه مشاوره تحصیلی آماده انجام انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ برای شما داوطلبان عزیز می باشد.

انتخاب رشته متناسب با رتبه کسب شده شما در کنکور سراسری و سهمیه های شما صورت می گیرد.عواملی از قبیل عدم آشنایی با رشته های مربوط،عدم اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها،تناسب رشته مورد نظر با رتبه کسب شده توسط دانشجو باعث اتخاذ تصمیم نادرست و انتخاب رشته غلط می شود که به دنبال آن مسیر زندگی دانشجو تغییر می کند.

اگر با انتخاب رشته نادرست در رشته ای مغایر با ملاک ها و ارزش های خود قبول شوید و ثبت نام کنید بعد از ۴سال علاوه بر اتلاف وقت و هزینه ،هیچ گونه موفقیتی نیز به دست نمی آورید.بسیار رخ داده است که داوطلب به دلیل انتخاب رشته نامناسب در رشته ای ادامه تحصیل داد و بعد از چند سال با انصراف از دانشگاه مجدد در کنکور سراسری شرکت کرد.

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ توسط متخصصان مالیم گروه براساس جدید ترین تغییرات،قوانین و مقررات سازمان سنجش و ظرفیت پذیرش دانشگاه های مورد نظر است.

اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب رشته شامل  رتبه کل،رتبه سهمیه،رتبه در زیرگروه مورد نظر و رشته های مختلف است که نهایتا با در نظر گرفتن شرایط عمومی،اختصاصی و علاقه مندی شما انتخاب رشته صورت می گیرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد انتخاب رشته کنکور سراسری با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹