خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته کنکور تلفنی

انتخاب رشته کنکور تلفنی

انتخاب رشته کنکور تلفنی

انتخاب رشته کنکور تلفنی و مشاوره انتخاب رشته تلفنی مهم ترین عاملی که در انتخاب رشته وجود دارد میزان علاقه مندی داوطلب است.

تعدادی از داوطلبان به جای مدنظر قرار دادن انتخاب رشته براساس علاقه خود تمام عزم خود را جزم می کنند که احتمال قبولی آن ها افزایش یابد و قبولی در یک رشته برای آن ها اهمیت دارد بدون اینکه نسبت به آن رشته علاقه داشت باشند یا نه.

نکته مهم این است که داوطلب باید براساس میزان علاقه و توانمندی واستعداد خود یک رشته را انتخاب کند و وارد دانشگاه بشود.پس رشته تحصیلی باید با علاقه و استعداد خود فرد سازگار باشد وتناسب داشته باشد.

داوطلبی که از دوران تحصیلات قبل دانشگاه خود به طور طبیعی در درسی ضعیف باشد نباید رشته ای را انتخاب کند که درس مدنظر جزء دروس اصلی آن رشته باشد.مثلا اگر کسی در درس ریاضی ضعیف است بهتر است رشته هایی که درس ریاضی جزء دروس اصلی آن محسوب می شود انتخاب نکنند.

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان هنگام انتخاب رشته باید با دید باز،شناخت کامل و اطلاعات دقیق صورت گیرد،این شناخت کامل و کسب اطلاعات دقیق از طریق هم اندیشی با دوستان یا اطرافیان صورت نمی گیرد بلکه باید با متخصصین این امر صورت گیرد.

مشاوران مالیم گروه به عنوان تیم حرفه ای در زمینه انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی آماده ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به داوطلبان عزیز می باشد.

از حیطه های فعالیت تیم مالیم گروه انتخاب رشته کنکور تلفنی است.تنها بایک تماس می توانید به انتخاب رشته مورد علاقه خود برسید و به دنبال آن بستر رسیدن به شغل مناسب آینده شما فراهم می شود.

قبل از انتخاب رشته باید با مسائل و مشکلات انتخاب رشته آشنا شوید و اگر قادرید با این مشکلات مقابله کنید می توانید انتخاب رشته کنید.

اگر رشته ای را انتخاب کردید که در صورت قبولی در آن با شرایط ویژه ای از قبیل دوری از خانواده مواجه می شوید باید بصورت کامل نسبت به این شرایط اطلاعات کسب کنید.زیرا تمامیه شرایط جانبی روی تحصیل شما تاثیر مستقیم می گذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره کنکور به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹