خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷  و اینکه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به چه صورت است؟ شرایط انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی چیست؟ زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی چه موقع است؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازیم.

بحث ثبت نام و انتخاب رشته در کنکور کاردانی به کارشناسی برای متقاضیانی که مدرک کاردانی یا فوق دیپلم خود را دریافت کرده اند یا در اواخر دوره تحصیلی خود هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97

در دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی به موضوعاتی نظیر زمان ثبت نام کنکور و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی،شرایط ثبت نام و نام نویسی در کنکور کاردانی به کارشناسی و… اشاره شده است.

زمان ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی در اردیبهشت ماه می باشد.زمان ثبت نام از ۲۳ اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد.برای ثبت نام بایستی به سایت سنجش و آموزش کشور مراجعه کنید.برخلاف سایر آزمون ها،انتخاب رشته این آزمون در زمان ثبت نام انجام می شود.

متقاضیانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت می کنند می توانند علاوه بر انتخاب رشته های ارائه شده با آزمون،رشته هایی را هم که بدون آزمون ارائه می شوند انتخاب کنند.در صورتی که در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت نکنید تنها می توانید رشته هایی را انتخاب کنید که به صورت بدون کنکور ارائه می شوند.

برای شرکت در انتخاب رشته های بدون کنکور ابتدا باید کارت اعتباری تهیه کنید و سپس در انتخاب رشته موسسات مختلف نظیر غیرانتفاعی،دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت کنید.

شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی

ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی مشروط به برقراری شرایط خاص است که برای اطلاع از آن می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹