خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷ پس از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج کنکور،همه داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند می بایست برای موضوع اساسی و سرنوشت ساز انتخاب رشته خود را اماده کنند و برای این کار می بایست بیشتر اطلاعات را در زمینه اخرین رتبه قبولی هر رشته و نوع دانشگاه داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷ با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳

گروه مشاوره مالیم در این مقاله می خواهد با بررسی تمامی موارد مرتبط با انتخاب رشته کنکور سراسری از جمله زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ بپردازد و این را شما بدانید خیلی از متقاضیان بخاطر اشتباه در انتخاب رشته موفق به قبولی در رشته مورد علاقه خود نشده اند این موضوع در رشته تجربی خیلی بیشتر از رشته های دیگر است.

و اینکه زمان اعلام نتایج کنکور ۹۷ و برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۷ این مقاله را تا انتها مطالعه نماید.

زمان و نحوه برگزاری کنکور گروه تجربی ۹۷

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷ طبق اعلام خبر از سوی سازمان سنجش زمان برگزاری کنکور تجربی ۹۷  مثل دیگر سال ها در نیمه اول تیر ماه خواهد بود که شما عزیزان می توانید در سایت سنجش اقدام به ثبت نام نمایید،لازم به ذکر می باشد که ثبت نام فقط از طریق اینترنتی می باشد و لازم به حضور هیچ یک متقاضیان به سازمان نیست.برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام کنکور ۹۷ و زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ متقابلا در همین سایت گذاشته خواهد شد و برای و انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ و اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷
انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷

زمان انتخاب رشته ی کنکور تجربی۹۷

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷ مهمترین بخش و تاثیر گذارترین مرحله بعد از کنکور مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد که داوطلبان بعد از اعلام قطعی نتایج کنکور سراسری ۹۷ همچون سال های گذشته میتوانید در نیمه دوم مرداد انتخاب رشته را انجام دهید و بایستی در این عمل در وارد کردن کد رشته و کد محل دانشگاه دقت بالایی داشته باشید تا از بروز اشتباه جلوگیری شود و برای اطلاع دقیق در مورد انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ ، انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ ، می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

مشاوره انتخاب رشته می بایست توسط یه فرد خیلی قوی باشد زیرا که این مرحله واقعا مهم بود با نباید در ان کوچک ترین اشتباهی انجام شود و این را بدانید انتخاب رشته یک تصمیم بزرگ می باشد که جای هیچ اشتباهی در ان جایز نیست،علاقه و اشتیاق شما مهترین عامل برای انتخاب رشته می باشد و این را در نظر بگیرید زمانی که در حال انتخاب رشته هستید حتما می بایست اینده شغلی رشته مورد علاقه خود را هم بررسی نمایید و زمانی که شما در شغل که انتخاب کرده اید هیچ علاقه ای نداشته باشید.این مرکز انتخاب رشته تلفنی را برای عموم متقاضان انجام می دهد.

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷
انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷

شما برای اینکه بدانید واقعا به چه رشته ای علاقه دارید می توانید در ازمون های روانشناسی شرکت کنید و تست در این زمینه بزنید که می تواند کمک به سزایی را به شما عزیزان دهد. خروجی این آزمون به شما لیستی از مشاغل و رشته های تحصیلی را پیشنهاد خواهد کرد که بیشترین تناسب و نزدیکی را با علائق و تمایلات شما دارد

برای مشاوران عزیز مهمترین عامل برای انتخاب رشته درست شناخت درست و اینده شغلی رشته ها می باشد ک برای اینکار شما می بایست به عوامل زیر دقت نمایید.

۱-اشنایی با توانایی های شخصی هر فرد

۲-اشنایی با موقعیت شغلی رشته ها در کشورمان و خارج کشور

۳- آشنایی با درس‌ها که باید در زمان تحصیل‌ بخوانند.

۴- گرایش های هر رشته و شرایط تحصیل در آن رشته در آینده برای کارشناسی ارشد

انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷ قابل توجه تمامی عزیزان شما باید قبل از انتخاب رشته حتما اطلاعاتی در زمینه اخرین رتبه قبولی ان رشته در دانشگاه های مختلف را هم داشته باشید برای مثل رشته های که طرافداران خود را دارد مانند آخرین رتبه قبولی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، بینایی سنجی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، هوشبری، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی ژنتیک و زیست شناسی سلولی و مولکولی و … حتما توجه داشته باشید که باید اطلاعاتی نیز در زمینه ی آخرین رتبه قبولی نسبت به دانشگاه مورد نظر داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته ی کنکور تجربی ۹۷ با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳

برای اینکه بدانید شانس شما برای قبولی در ان رشته به چه مقدار می باشد با مشاوران گروه مالیم تماس داشته باشید،البته برای این امر نرم افزار انتخاب رشته تبیعه شده است که استفاده از آن را به شما پیشنهاد نمیکنیم.

برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹