خانه / استعدادهای درخشان / برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان ، میخوام تیزهوشان قبول شم و بدون شک هر دانش آموزی علاقه دارد که در مدارس تیزهوشان ثبت نام کرده  به ادامه تحصیل بپردازد ، اما چرا برخی نمی توانند در این آزمون ها قبول شوند ؟ در این مطلاب چند نمونه از عواملی که باعث می شود دانش آموزان نتوانند مشاوره تیزهوشان نهم در این آزمون ها قبول شوند را بیان می کنیم .

  1. درک نکردن اهمیت و ارزش زمان : زمان یک امر بسیار مهم برای رسیدن به موفقیت در هر مسئله ای است ، افرادی که به نمی توانند به هدف خود برسند بدون شک برای زمان خود اهمیت قائل نمی شوند . توانایی مدیریت آن را ندارد . برای رسیدن به موفقیت می بایست فرد باید توانایی نه گفتن به کارهای متفرقه را داشته باشد.

برای ثبت نام تیزهوشان وارد صفحه شوید.

  1. انجام ندادن کارهایی که برای رسیدن به هدف ضروری می باشند : باید کارهای خود را الویت بندی نمایید و برای انجام آنها برنامه ریزی کنید . کارهایی باید در الویت قرار بگیرند که به هدف شما ارتباط دارند و به نوعی برای رسیدن به آن هدف آنها را انجام میدهید .

 

  1. محدود کردن خود : بدون شک اصلی ترین دلیل که باعث می شود فرد نتواند کاری را انجام دهد نداشتن اعتماد به نفس کافی است . در اصل فرد بر اساس تفکراتی که از خود دارد شخصیت خود را شکل می دهد و اگر در انجام امور به خود تلقین کند که نمی تواند بدون شک شکست خواهد خورد .

میخوام تیزهوشان قبول شم

  1. توجیه کردن نا توانایی های خود : اکثرا افرادی که نمی خواهند کاری را انجام دهند و یا حتی نمی توانند از پس آن بر بیایند با استفاده از دلیل و منطق می خواهند آن ناتوالنی را توجیه کنند . بهتر است بجای توجیه کردن نا توانی به فکر رسیدن به هدف خود باشید .

 

  1. معمولا دیگران را مقصر جلوه می دهند : معمولا این افراد تلاش می کنند با مقصر نشان دادن دیگران کم کاری خود را توجیه کنند . بهتر است به جای این امر به دنبال علت های شکست باشند تا بتوانند به راحتی آن ها رفع کننند.

 

مواردی که در بالا عنوان کردیم تنها نمونه ای از صدها دلایل ناتوانی در رسیدن به اهداف است و برای اینکه بتوان در هر امری به موفقیت رسید می بایست از این عوامل دوری کرد و به جای آن سعی و تلاش نمود.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹