خانه / دانشگاه آزاد / برنامه ریزی برای کنکور ۹۸

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ چگونه است؟ برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ چه زمانی انجام می شود؟ شرایط برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ چیست؟ در این نوشته به بررسی برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ می پردازیم.

دانش آموزانی که در پایه سوم دبیرستان قرار دارند و به دنبال کسب نتیجه عالی در کنکور سراسری هستند از همین الان به برنامه ریزی برای کنکور سراسری ۹۸ اقدام کرده اند.در شرایط حاضر تنها معیار و فاکتور ارزیابی برای ورود به دانشگاه بحث کنکور سراسری است.

به دلیل حضور تعداد زیاد متقاضیان در این رقابت کشوری باید خود را به شکل ایده آل برای این رقابت آماده کنیم.در این دانشگاه هایی هم در بحث پذیرش بدون کنکور فعالیت دارند نظیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور،ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی،ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

به این نکته توجه کنید که کسب موفقیت در امتحانات نهایی بستر موفقیت شما را در کنکور سراسری ۹۸ آماده می کند.

اولویت های برنامه ریزی کنکور ۹۸

دانش آموزانی که در پایه سوم دبیرستان هستند باید به این نکته توجه کنند که اولویت آن ها باید امتحانات نهایی سال سوم باشد.شاید بسیاری از دانش آموز متقاضی شرکت در کنکور امتحانات سراسری را نادیده بگیرند و از همین ابتدا شروع به مطالعه سنگین و تست زنی بپردازند ولی باید بگوییم که امتحانات نهایی در سطح مفهوم کتاب و مطالب مورد ارزیابی قرار می گیرند.

اگر شما بتوانید این امتحانات را به نحو احسن به پایان ببرید علاوه بر تسلط بر مطالب درسی با اعتماد به نفس قوی در جهت آمادگی برای کنکور گام برمی دارید.معدل دیپلم روی نتیجه کنکور تاثیر مثبت دارد و این به منزله تمرکز شما روی دروس نهایی است.

نقش زمان در برنامه ریزی کنکور ۹۸

کسانی که در سال سوم دبیرستان هستند برای موفقیت در کنکور باید از همین الان اقدام به برنامه ریزی کنکور سراسری کنند.تعداد زیادی از دانش آموزان سال سوم با توجه به اینکه زمان زیادی تا کنکور سراسری مانده است مطالعه کلیه سرفصل های دروس مختلف را به سال کنکور موکول می کنند.

سال کنکور شما در مقطع پیش دانشگاهی تحصیل می کنید و باید خود را برای امتحانات ترم اول و ترم دوم آماده کنید.علاوه بر این باید به بررسی دروس پایه دوم و سوم و قسمتی از پایه اول بپردازید و تست های مربوطه را بزنید.طبیعتا تسلط و جمع بندی این دروس در مدت یکسال کار بسیار سختی است.پس سعی کنید از سال سوم دبیرستان اقدام به مطالعه دروس پایه بکنید.

دسترسی به اهداف بزرگ مشروط به برنامه ریزی دقیق می باشد.

نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ۹۸

ابتدا کتاب اصلی را محور حرکتی خود قرار دهید و به آن تسلط کافی پیدا کنند.لازمه موفقیت در بحث تست زنی داشتن مهارت در حل تشریحی مسئله است.اگر شما با دیدن سوال بتوانید روند حل آن را متوجه شوید در بحث حل تستی کم شایانی به شما می شود

برای دریافت برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹