خانه / مقالات / برنامه ریزی برای کنکور ۹۷

برنامه ریزی برای کنکور ۹۷

برنامه ریزی برای کنکور ۹۷

برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ مهمترین نکته که باید یادآور شد این است که شما هدف خود را باید تعیین کنیید باید یک هدف بزرگ داشته باشید.

برای دانستن مشخصات یک نکات مشاوره ای کنکور کلیک کنید.

برخی از دانش آموزان تصور می کنند که زمان زیادی را از پایه سوم دبیرستان باید برای درس خواندن صرف کنند و زمان مطالعه خود را از قبل بسیار بیشر کنند اما این تصور اشتباه می باشد دانش آموزان باید طبق یک برنامه ریزی مناسب  کلیه دروس را دوره کنند.شرط معدل که در کنکور گذاشته شده است حائز اهمیت است باید تلاش کنند تا در امتحانات نهایی و پایه پیش دانشگاهی معدل بالایی کسب کنند.

برای تماس با مشاوره برای افراد پشت کنکور کلیک کنید.

مشاور خوب نقش بسیاری در طی کردن این مسیر برای شما خواهد داشت ممکن است شما خودتان برای خود برنامه ریزی کنید اما ممکن است که نتوانید مسیر را به درستی طی کنید.

یک مشاور خوب می تواند با برنامه ریزی مناسب و زمانبندی برای شما در طول این مدت به شما کمک کند تا به هدف خود برسید سعی کنید یک هدف بزرگ برای خود در نظر بگیرید و سعی کنید بهآن دست پیدا کنید از این زمان تا روز کنکور کمتر از یک سال زمان باقی مانده است با برنامه ریزی در این زمان باقی مانده می توانید در کنکور رتبه عالی کسب کنید و به هدفتان برسید.

برنامه ریزی رایگان کنکور ۹۷

منابع درسی شما می تواند  کتاب های کنکور ، کتاب های تستی ، جزوات ، DVD باشد همچنین شما می توانید در امتحانات آزمایشی که در هر دوره آزمون بر گزار می کنند و تقریبا مشابه با کنکور است ثبت نام کنید تا در هر دوره خود را بسنجید و متوجه روند تغییر شوید.

این آزمون ها همراه با برنامه ریزی کمک بسیاری برای رسیدن به هدف شما محسوب می گردد . اگر استرس دارید سعی کنید با مشاوره صحبت کنید تا ان را ریشه یابی کند و استرس شما را از بین ببرد.

در هر صورت برنامه ریزی جزء مهمترین قسمت و نکات کنکور می باشد . شما نباید به هر مشاوری اعتماد کنید زیرا مسئله آینده شما می باشد همه چیز به همین یک روز آزمون بستگی دارد کل آینده شغلی ، آینده تحصیلی ، ازدواج و بسیاری از مسائلی که در آینده بوجود می آید همگی تحت تاثیر این آزمون می باشد.

پس شما باید بهترین مشاور را در این زمینه پیدا کنید کل رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، و فنی و حرفه ای طبق دروس شان  برنامه ریزی متفاوتی نیاز دارند . برای این روز سرنوشت ساز تمام تلاش خود را بکنید زیرا این روز فقط یک بار است و همین یک روز سرنوشت شما را رغم می زند . برای مشاوره تحصیلی کنکور با گروه مالیم تماس حاصل بفرمایید .

۲ دیدگاه

  1. فاطمه سادات ميرموسوي

    زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ کی اعلام میگردد.

  2. از دی ماه شروع میشه ،ولی باید خودتون دیگه تو سایتو نگاه کنین تا روز دقیقشو بفهمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹