خانه / مقالات / برنامه ریزی برای کنکور

برنامه ریزی برای کنکور

برنامه ریزی برای کنکور

برنامه ریزی برای کنکور همه آدم ها در طول زندگی و در همه حال و هم روزه باید با برنامه پیش بروند تا از عملکرد خود بتواند نتیجه مطلوبی بگیرد در همین حال یکی از برنامه ریزی ها،برنامه ریزی درسی و همچنین برنامه ریزی قبل از کنکور است چگونی خواندن دروس چگونگی تفکیک دروس و مشخص کردن آن است.

هر فرد و یا هر دواطلب باید برای خودش یک برنامه ریزی تحصیلی ازپیش که تعیین شده باشد را با خود به همراه داشته باشد.

برای مشاوره تحصیلی با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

برای مثال برای تمام فصول سال مثال سه ماه اول سال بهار تابستان و پاییز و زمستان برای هر کدام از فصل که چهار هفته می باشد باید برنامه ریزی داشته باشد و در پایان هر فصل از عملکرد خود بازبیینی کند و ببیند نقطه پبشرفتش شروع و پایان خود را ببیند مطالعه درس ها را با همسو کنیم.

برنامه ریزی رایگان کنکور

همیشه سعی کنیم از خوندان تکی دروس در یک بازه زمانیه خاصی به شدت اجتناب کنیم که به شدت موجب خستگی فکری و ذهنی شدیدی می شود تنوع زمانی و مدیریت زمانی برای دواطلبان قبل از کنکور بسیار واجب است.

استراحت را فراموش نکنیم استراحت به این معنا نیست که خواب کافی داشته باشیم بلکه به این معنا است از نظر روحی و فکری کاملا تقویتش کنیم و اما نکته بسیار مهم برنامه ریز تنها برای کنکور و مشاوره درسی برای زندگی باعث می شود راندمان مطالعه و درس خوندن بالا برود و همچنین تمرکز هر فرد را بالا می رود و باعث می شود از کم دقتی کاسته شود.

برنامه ها باید به صورت میان مدت –بلند مدت و کوتاه مدت هر دواطلب داشته باشد.

استراخت وخوا ب کافی یکی از موارد ضروری در سال کنکور است مدیریت زمان نوع خواندن نوع هم سو بودن در دروس همه و همه در موفقعیت یک دواطلب دخیل است…

برای تماس با مشاورین مالیم فقط با شماره تماس ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹