خانه / مشاوره تحصیلی / برنامه ریزی تحصیلی ارشد

برنامه ریزی تحصیلی ارشد

برنامه ریزی تحصیلی ارشد

برنامه ریزی تحصیلی ارشد :در این نوشته سعی داریم بیشتر در مورد روش مطالعاتی کارشناسی ارشد مطالب مفیدی را در اختیار داوطلبان عزیز قرار دهیم.در نوشته بعدی در مورد برنامه ریزی دقیق کارشناسی ارشد توضیحات جامعی را ارائه میدهیم.شما متقاضیان عزیز جهت برتامه ریزی ارشد می توانید از مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم گروه استفاده کنید.

سوال اکثر داوطلبان این است مشاوره و روش مطالعاتی برای امتحان ارشد چگونه است؟طریقه یادگیری در افراد مختلف متفاوت می باشد.ما سعی داریم روش هایی که بطور کلی کارایی دارد را بیان کنیم.

برای برنامه ریزی تحصیلی ارشد

با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

شیوه یادگیری از طریق برنامه ریزی تحصیلی

۱٫تسلط روی مفاهیم

دوره کارشناسی حاوی مطالب ومحتویات زیادی است که این مطالب با فرمول ها،نمادها ونشانه های مختلفی همراه است.حفظ کردن تمام این مطالب برای مدت زمان ۵ الی ۶ ماه کارسختی است.پس سعی کنید از همان ابتدابه شکل مفهومی و عمیق به مطالعه دروس بپردازید.

۲٫تکرار ومرور زیاد

تکرار ومرور زیاد تنها راهی است که داده ها واطلاعات را از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت انتقال میدهد.بزنامه ریزی و مرور در روزهای ابتدایی کمک شایانی به شما می کند تابتوانید در روزهای پایانی ونزدیک به کنکور در زمان خود صرفه جویی کنید.زیرا سبب می شود در روزهای پایانی زمان کمتری را به یادآوری مطالب اختصاص دهید.با مرور وتکرار می توانید عمر تثبیت مطالب را در ذهن خود افزایش دهید.

۳٫حل کردن مسائل

به شما توصیه میکنیم تا زمانی که بطور کامل روی مطلب درسی تسلط پیدانکردید به هیچ عنوان به سراغ حل تست نروید.چون در غیر این صورت یا شما نمی توانید مسئله را حل کنید یا اینکه بطور ناقص حل می کنید به دنبال آن به سراغ حل تشریحی آن می روید.این جاست که شما فرصت به چالش کشیدن مغز خود را از دست می دهید.

۴٫گردآوری منابع مفید

تجربه ثابت کرده است اضافه کردن منابع وکتاب های مختلف در زمان های مختلف پروسه آماده سازی برای کنکور باعث ایجاد اشکال در روند مطالعاتی داوطلب می شود.

در ابتدای کار بایستی با کمک دوستان ومشاوران زبده به گردآوری وطبقه بندی کتاب های مفید بپردازید تا در زمان های مشخص از تنوع کافی برخوردار باشید.

۵٫شناخت کافی از کنکور

برای طی کردن هر مسیر نیاز به چشم اندازی از آن مسیر دارید.برای شناخت بهتر چارچوب کنکور بهتر نگاهی به امتحانات کنکور سال گذشته داشته باشید.

۶٫حل کردن تست های کنکور سال های قبل

ما به شما پیشنهاد میکنیم ضمن مطالعه دروس و زدن تست های آموزشی،تست های کنکور سال های قبل را نیز حل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد برنامه ریزی تحصیلی ارشد به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

 

                          برای مشاوره تلفنی مالیم گروه

همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹