خانه / مشاوره تحصیلی / برنامه ریزی درسی امتحانات

برنامه ریزی درسی امتحانات

برنامه ریزی درسی امتحانات

برنامه ریزی درسی امتحانات و مشخص کردن هدف های برنامه درسی

چگونه میتوانم در انتحانات نمره قبولی را بگیریم؟

هیچ چی نخوندم و نمیدونم از کجا شروع کنم؟

برای قبولی خرداد برای دروس تخصصی چیکار باید کرد؟

نیاز به یک برنامه قوی دارم؟

اینها نمونه از درخواست های شما عزیزان است زمانی که با مشاوران مرکز تماس می گیرید و درخواست خود را با مشاور مطرح می کنید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان همین حالا با ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

یک برنامه درسی به قصد ایجاد تغییرات مثبت در رقتار یادگیرنده اجرا میشود.یاین تغییرات همان هدف های برنامه است  و اینکه برای یک برنامه درسی به چه مواردی باید بیشتر توجه کرد.

برنامه ریزی برای امتحانات پایان ترم

آیا شیوه های اصولی برای گزینش هدف ها وجود دارد؟در جواب این سوال باید به شما بگویم که از برنامه ریزی طبق فنون روز باشد طبیعتا جواگو خواهد بود اینکه یک مشاوره به چه صورت می تواند به شما کمک کند!

به هر حال انتخاب هدف ها برنامه درسی را می توان با توجه به نکاتی تسهیل کرد و بدیهی است که اهمیت نسبی هریک از این نکات در طرح های مختلف برنامه های درسی متفاوت خواهد بود ولی برخی از آنها از اهمیت خاهصی برخوردارند.

یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد تصمیم گیری دریاره نوع چگونه خواندن و یا نوع مطالعه ما می باشدو اینکه چه عواملی باعث میشود تا ذهن ما را درگیر به خود کند برای مثال اینکه در داخل و خارج مدرسه چه گذشته است.

یکی از اشتباه های که در بیشتر مشاوره برنامه ریزی تحصیلی انجام می شود این است که برنامه داده شود نسبت به استعداد آن فرد نیست و فقط برای اینکه بتواند برنامه را به شما ارائه دهد تهیه و تنظیم شده است و اینکه شما قبل از اجرای برنامه تحصیلی می بایست از نظر روانشناسی درسی مورد بررسسی قرار گیرید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹