خانه / مشاوره تحصیلی / برنامه ریزی درسی دهم

برنامه ریزی درسی دهم

برنامه ریزی درسی دهم

برنامه ریزی درسی دهم مطالعات و بررسی های تجربی نشان می دهند که حتی در برنامه های درسی سازمان یافته،معلمان از ازادی عمل برخوردار هستند و می توانند مواد اموزشی را با شیوه تدریس خود تطبیق دهند.

از این رو با توجه به این نارضایتی برنامه های که با انعطاف پذیری بیشتری تدوین شده اند و آزادی عمل بیشتری به معلم می دهند متناسب ترند یعنی معلم مواد کمک آموزشی لازم و نوع فعالیت های یادگیری متناسب برای دانش آموزان را بر اساس میزانخلاقیت و نوآوری خود انتخاب و تهیه می کند.

بعی از صاحب نظران برنامه های درسی موضعی بسیار افراطی میگرند و تهی و تودین برنامه درسی را به وسیله نهادهای متمرکز کاملا رد می کنند و معتقد هستند که معلم خود باید برنامه درسی متناسب هرکلاسی را تیه و تدوین کند.

برای دریافت برنامه ریزی تحصیلی دقیق با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت 

از نظر آنان استفتده از یک برنامه درسی متمرکز اثرات نامطلوبی بر دانش آموز و معلم می گذارد.در این زمینه موسسات تحققاتی و سازمان های انتشارات باید به جای برنامه درسی منابه متنوعی مانند کتاب – دفترهای تمرین –وسایل کمک آموزشی سمعی و بصری را تهیه و توزیه کنند.

جدول برنامه ریزی درسی دهم تجربی

برنامه ریزی درسی دهم و اینکه معلم از میان منابع و مواد موجود برنامه درسی متناسب با کلاس را انتخاب خواهد کرد و به این ترتیب مواد آموزشی برای هر درس از میان مجموعه منابع موجود انتخاب می شود و منحر به یک برنامه درسی واحد نخواهد بود.

شما عزیزان برای دریافت مشاوره درسی خود کافی است با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

اصول برنامه ریزی درسی که در مرکز ارایه میشود در مورد هر دو نوع برنامه درسی یاد شده (برنامه سازمان یافته- برنامه درسی باز )است. این اصول درباره فعالیت طرح های برنامه درسی به طور اعم منظور می شود.

در این مرکز فعالیت های برنامه ریزی درسی به وسیله گروه تهیه برنامه درسی و تولید وسایل آموزشی که سال به سال در مدارس باید تدرییس شود ذکر شده است،اجرا می گردد.

برای دریافت برنامه ریزی درسی دهم تجربی در تابستان با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹