خانه / مشاوره تحصیلی / برنامه ریزی درسی نهم

برنامه ریزی درسی نهم

برنامه ریزی درسی نهم

برنامه ریزی درسی نهم  برنامه ریزان آموزشی طی سه دهه گذشته توجه خاصی به  این پرسش داشته اند که چه چیز باید در مدارس تدریس شود.به ویژه در جست و جوی پاسخ های مناسبی برای پرسش های از این قبیل بوده اند،چه مباحث و موضوعات در دروس مختلف باید تدریس شود؟

برای دانش آموزان و دانشحویان چه نوع مواد و وسایا آموزشی و توسط چه کسانی باید آماده شود؟یادگیرنده در طول این مدت چه نوع فعالیت های یادگیری باید انجام دهد؟به آماده شود؟یادگیرنده در طول برنامه درسی چه نوع فعالیت های یادگیری کرده است؟

برای تهیه یکی برنامه درسی مناسب با وقت و روحیه شما با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

به طور خلاصه در مورد تصمیمات مربوط به برنامه درسی مدارس توجه بسیاری معطوف شده است.خلاصه در مورد تصمیمات مربوط به برنامه درسی مدارس و با توجه به بسیاری معطوف شده است .

دانشگاه ها به عرضه دروسی درباره برنامه ریزی درسی در ارتباط با این موضوع آغاز گردیده است.

جدول برنامه ریزی درسی کلاس نهم

حجم مطالب انتشار شده درباره برنامه ریزی درسی در سه دهد گذشته به نسبت چندبرابر افزایش یافته است.افزایش علاقه مندی که در مورد برنامه ریزی درسی ظاهر شده است همزمان با تغییر مبنای خود اصطلاح برنامه درسی بوده است.

برنامه ریزی درسی نهم و اصلاح برنامه ریزی به منظورهای گوناگونی به کار برده شده است .از جمله به عنوان برنامه برای یک موضوع درسی خاص در یک پایه تحصیلی مشخص در طول یک دوره تحصیلی یا به عنوان برنامه موضوع های مختلف درسی در طول یک دوره تحصیلی است.

با این وجود در بسیاری از موارد برنامه درسی از فهرستی از هدف های آموزشی و مطالب که باید در مدارس تدریس شود تجاوز نمی کرد.

در سالهای اخیر مفهوم برنامه درسی گسترش یافته است تا انجا که برنامه تفصیلی کلیه فعالیت های یادگیری انواع وسایل اموزشی،پیشنهاداتی در مورد راهبرد های یادگیری و شرایط اجرای برنامه درسی و… را شامل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مرکز تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹