خانه / مشاوره تحصیلی / برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید : برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی

برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی به چه شکل است؟

آیا می توان با طراحی یک برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی زمان از دست رفته را جبران کرد؟

در این نوشته سعی داریم به بررسی این موضوعات و ارائه جواب های درست و منطقی بپردازیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر مورد برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳

زمان کنکور درست بعد از اتمام پایه پیش دانشگاهی نظام قدیم و پایه دوازدهم نظام جدید می باشد.تعدادی از داوطلبان قبل از ورود به این پایه استارت آمادگی برای کنکور را میزنند و براساس یک برنامه ریزی دقیق و منسجم پیش می روند.

در این میان داوطلبانی نیز هستند که اقدام جدی در مسیر آمادگی کنکور نداشته اند و بدون برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت وارد این پایه شده اند.

برنامه ریزی درسی ویژه عید برای پیش دانشگاهی

با ورود به این پایه متوجه حساسیت موضوع می شوند وسعی در جبران زمان های از دست رفته دارند.از این رو به اولین نیازی که پی میبرند نیاز به یک برنامه ریزی درسی می باشد که بتوانند با عمل به آن و رعایت نکات درج شده در آن به یک آمادگی نسبی برسند.

این نیاز معمولا در زمان امتحانات نوبت اول شکل می گیرد.اولین زمانی که برای جبران زمان از دست رفته مورد توجه قرار می گیرد تعطیلات عید و نوروز می باشد.

برای مطالعه برنامه ریزی ویژه کنکور کلیک کنید

داوطلبانی که از ابتدا براساس یک برنامه مشخص عمل کردند برای تعطیلات عید نیز دارای برنامه خاص و مدون هستند.

در اینجا ما برای دانش آموزانی که خواهان جبران در تعطیلات عید هستند برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند به یک امادگی نسبی برسند.البته باید یادآوری کنیم که این کار نیاز به یک پشتکار و اراده قوی دارد که تا پایان برنامه بتوانید به دقت به آن عمل کنید.

دانش آموزان گروه آزمایشی تجربی و ریاضی بیشتر از سایر دانش آموزان این نیاز را در خود مشاهده می کنند به همین خاطر برای راحتی کار شما و آسودگی خیالتان برنامه ای مطابق با رشته تحصیلی تان طراحی کردیم که برای دانلود آن می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی ریاضی

برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی علوم تجربی

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید

فواید برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی

حال باید بگوییم که در دوره زمانی آمادگی برای کنکور ،سه ماه آخر سال تحصیلی یعنی از دوران بعد از تعطیلات تا زمان برگزاری امتحان کنکور از اهمیت بالایی برخوردار است.زیرا این زمان مربوط به جمع بندی و تثبیت مطالعات صورت گرفته می باشد و در این زمان باید بسیار هوشمندانه عمل کنید.

برنامه های پیشنهادی دوران تعطیلات عید بر محور مرور،جمع بندی و زدن تست های با کیفیت برقرار است.

اگر شما در زمان عید شروع به مطالعه کردید باید روی تثبیت دانسته ها و اطلاعات خود تمرکز کنید تا به تسلط مطلوب و کافی دست پیدا کنید.

یکی از اشتباهات متداول دانش آموزان در این زمان این است که اقدام به یادگیری مطالب جدید می کنند که این کار اشتباه است.شما برای تثبیت مطالب جدید نیاز به مرور کافی دارید که در حافظه بلند مدت و کوتاه مدت شما ثبت شود.پس سعی کنید با دانلود برنامه ریزی درسی ویژه عید برای دانش آموزان پیش دانشگاهی به تسلط کافی روی اطلاعات و دانسته های علمی خود دست یابید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹