خانه / مشاوره تحصیلی / برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی

برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی

برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی

برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی مشاور متخصصی مشاوران روانشناسی مالیم گروه به تمام کسانی که برای مشاوره انتخاب رشته تماس میگیرند و راهنمایی می خواهند ، در ابتدای مشاوره به توانایی ، علایق و استعداد های درونی ان فرد اشاره میکند. مثلاً رشته مهندسی عمران تمایلی متفاوت از زیر شاخه های پزشکی نیازمند است. پس به منظور شناخت این استعداد ها درونی به فکر ها و ایده ها و علایق خود توجه کند.

شما عزیزان برای انتخاب رشته و تمامی نیاز های خود می توانید از مشاور استفاده کنید.برای استفاده از مشاور ابتدا به نکات مشاوره ای تحصیلی  توجه کنید.

برای مشاوره تحصیلی  می توانید با گروه مشاوره مالیم تماس برقرار کنید.گروه مالیم برای برنامه ریزی تحصیلی شما مشاوره تلفنی تحصیلی  و مشاوره تلفنی کنکور را ارائه می دهد.

هر انسانی از ابتدای دوران تحصیل خود استعدادها ، علایق و توانایی هایی دارد که پس از مدتی شکوفا می شود و بهتر است که هر فردی برای انتخاب رشته ی خود به توانایی های درونیه خود توجه کند.

با گروه مشاورین مالیم شما یک مشاور خصوصی غیر حضوری دارید که از ابتدا ورود به مدرسه ، انتخاب رشته تا شروع آزمون کنکور و حتی دوران تحصیل در دانشگاه با شما همراه است و تمام برنامه ریزی تحصیلی شما را انجام می دهد و شما را در درس هایی که دارید یاری می کند و با تست هایی که براساس تراز تحصیلی شما تشخیص می دهد شما را برای ازمون کنکور آماده می کند.

برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی

شما با تماس با گروه مالیم و مشاور متخصصی که مشاوره تحصیلی شما را به صورت غیر حضوری انجام میدهد با در نظر گرفتن توانایی شما نسبت به یاد گیری درس های مختلف و زمان خالی شما برای کار کردن در درس هایی که نسبت به آن دچار مشکل هستید برای شما برنامه ریزی تحصیلی انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹